Vyhlídkové plavby parníkem na Lipně – sleva 20%

Zobrazení: 21539

OKRUŽNÍ VYHLÍDKOVÉ PLAVBY na Lipně S ROSENBERGER LIPNO LINE

Chcete si na Lipně užít vyhlídkovou plavbu parníkem a ušetřit i několik stokorun? Pak na pokladně předložte regionálního turistického průvodce/mobilní aplikaci Grenzgenial a užijte si okružní vyhlídkovou plavbu na Lipně se slevou 20% pro 1 - 5 osob, která platí i během letních prázdnin!

VAŠE ZÁŽITKOVÁ PLAVBA PO LIPENSKÉM JEZEŘE

Vítejte na palubě zážitkových plaveb po Lipenském jezeře. S naší flotilou vyhlídkových lodí "Adalbert Stifter" a "Vltava" zažijete „jihočeské moře" z docela jiné stránky. Vychutnejte si neopakovatelný pohled na nádhernou šumavskou přírodu z prosluněné palubní terasy lodi „Adalbert Stifter" a nechte se hýčkat lákavou nabídkou naší lodní gastronomie.

Poznejte přímo z vodní hladiny rodný kraj slavného básníka Adalberta Stiftera. Během plavby se mimo jiné dozvíte o osudu zaplavených obcí okolo Lipna stejně jako o historii kdysi přísně střeženého „zakázaného území" podél hranic s Rakouskem.

Nástup i výstup je možný i v přístavišti ve Frymburku.

Sleva s turistickým průvodcem Grenzgenial

Sleva 20% pro 1 - 5 osob

Sleva 20% na všechny vyhlídkové denní i večerní vyhlídkové plavby. Výhoda platí od dubna do října včetně letních prázdnin!. Voucher je platný pro 1 – 5 osob. Slevu není možné sčítat ani kombinovat (např. již zvýhodněnou rodinnou vstupenkou!

jízdní řád a ceník

 

Ceník jízdného
 přibližná doba plavby v minutách  30  60 90 120
 dospělá osoba 150 250 290 330
 dítě 4 - 15 let 75 125 145 165
 dítě 0 - 3,99 let 40 40 40 40
 rodinná jízdenka 2 dospělí + 3 děti 375 600 725 799
 Ceny jsou uvedeny v Kč vč. DPH. Slevu v průvodci Grenzgenial hlaste vždy před placením.    

 

Turistický průvodce Grenzgenial

Na Lipně velmi oblíbený regionální turistický průvodce Grenzgenial je praktická kapesní knížka či mobilní aplikace, která obsahuje přes 70 poukazů na atraktivní volnočasové aktivity z Lipenska i blízkého okolí o celkové hodnotě přes 10 000 Kč. Přestože stojí 200 Kč, již po využití 1 – 2 výhod se vám peníze vrátí zpět. Průvodce zakoupíte v informačních centrech, u vybraných ubytovatelů a v dalších prodejních místech. 

PRAKTICKÉ INFORMACE O PRŮVODCI GRENZGENIAL

KONTAKT – Vyhlídkové plavby na Lipně

Rosenberger Lipno Line s.r.o.

Přistav 71

CZ-382 78 Lipno nad Vltavou

Tel. +420 602 403 364

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

www.lipno-line.com 

Nejčtenější články

Zřícenina a rozhledna Vítkův Hrádek – nejkrásnější výhled na Lipensku

Užijte si nejkrásnější výhled na Lipno, Šumavu i Alpy na jednom místě z nejvýše položeného hradu v Čechách. Vítkův Hrádek je dostupný autem, na kole i pěšky a otevřen je téměř celý rok. Zřícenina Vítkův Hrádek (Vítkův kámen), který byl založen již ve 13. století, patří k nejoblíbenějším turistickým cílům na Lipensku a jeho návštěvu rozhodně nebudete litovat.

využitje atraktivní slevu 1+1 osoba zdarma 

Díky skvělé spolupráci provozovatelů Vítkova Hrádku s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial můžete po celý rok využít atraktivní slevu 1+1 osoba zdarma pro vstup na rozhlednu, který je placený. V průvodci navíc najdete poukazy na další slevy v blízkém okolí.

Číst dále

Nové vydání turistického průvodce Grenzgenial

Ušetřete během dovolené na lipně stokoruny i více

Nové vydání oblíbeného turistického průvodce Grenzgenial Vám opět přináší 80 tipů a slev pro volný čas nejen z Lipenska, ale i blízkého okolí včetně příhraničí. O to jak ve standardní tištěné verzi, tak též jako mobilní aplikace, která obsahuje ještě více slev než tištěná verze. 

Průvodce, kterého pořídíte za 200 Kč (nebo zdarma k pobytu u spolupracujících ubytovatelů) Vám pomůže během Vaší dovolené ušetřit stokoruny i více. Aktuální vydání průvodce je platné do 30. června 2021. 

Číst dále

Vodní sporty a aktivity na Lipně a Vltavě s atraktivní letní slevou

Dopřejte si vodní sporty a zážitky na Vltavě a Lipně se slevou až 50%

Lipenské jezero a řeka Vltava je doslova rájem pro milovníky zážitků na vodě a od jara do podzimu přitahuje tisíce vodáckých nadšenců. 

Ať už se rozhodnete pro vodácky výlet na Vltavě v Národním Parku Šumava či z Vyššího Brodu, podniknete romantickou plavbu na voru historickým centrem Českého Krumlova, na Lipně zatoužíte pro svižné jízdě na katamaránu či plachetnici (i se zkušeným instruktorem), vyhlídkové plavbě parníkem či motorovým člunem nebo se chcete projet na stále oblíbenějším paddleboardu, v turistickém průvodci Grenzgenial vždy najdete atraktivní slevu, která platí i během letních prázdnin.

Číst dále

U Lipna si půjčíte kvalitní kola, elektrokola či koloběžky se slevou až 50%

Lipensko nabízí vynikající možnosti a bezpočet tras pro výlety na kole, elektrokole, inline bruslích či koloběžce. A to jak pro rodiny s malými dětmi, tak pro sportovně laděné cyklisty a „bajkery“. A vůbec nevadí, že nemáte vlastní vybavení. Téměř v každé obci u Lipna se nachází půjčovny kol, elektrokol, koloběžek, inline bruslí a dalšího cyklistického vybavení.

Díky spolupráci několika oblíbených půjčoven kol s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial pro volný čas na Lipně si můžete zapůjčit kola, inline brusle, elektrokola, koloběžky či elektro koloběžky se slevou až 50% a ušetříte i několik stokorun! 

Číst dále

Přehled nejlákavějších jarních slev pro volný čas na Lipně a v okolí

Bezpečnostní opatření kvůli Koronaviru už téměř opadla, a proto většina turistických atrakcí, ubytovacích zařízení a služeb pro volný čas na Lipně jsou již v provozu.

Díky spolupráci desítek místních podnikatelů s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial můžete využít slevy až 50% . Díky tomu si užijete volný čas na Lipně pestře a výhodně a ještě ušetříte nemalé peníze. 

Číst dále