Park Frymburk – akce 1+1 skipas zdarma

Skipark Frymburk
Sjezdovka ve Skiparku Frymburk s překrásným výhledem

Lyžařský areál Park Frymburk u Lipna pro Vás ve spolupráci s oblíbeným turistickým průvodcem Grenzgenial přichystal exkluzivní slevy na lyžování, lyžařskou školu i zimní tubingovou a bobovou dráhu.

Jedna osoba platí, druhá lyžuje celý den zdarma

Pokud na pokladnu přijdete ve dvojici a předložíte turistického průvodce Grenzgenial, získá 2. osoba celodenní nebo večerní skipas nebo zdarma. Akce se vztahuje pouze na 1denní nebo večerní skipas a platí ve dnech pondělí – pátek od 2.1. do 19.3.2023. Sleva je jednorázová a není možné ji sčítat ani kombinovat.

Důležité: na pokladně je nutné předkládat celého průvodce - knížku, (nikoli samostatně vytržený poukaz), jinak sleva nebude akceptována.

Další zajímavé slevy ve Skiparku Frymburk s turistickým průvodcem Grenzgenial

Lyžařská škola ve Skiparku Frymbuk - akce 1+1 privátní výuka pro 2. osobu zdarma.

 • Při zakoupení privátní výuky jednou osobou na 1 nebo 2 hodiny má druhá osoba privátní výuku ve stejné hodnotě zdarma. Výuka probíhá u obou osob ve stejný čas se stejným instruktorem. Slevu není možné sčítat ani kombinovat. 
 • Ušetříte až 1 390 Kč

Zimní tubing (jízda v tobogánu na velké duši) - akce 5+1 jízda zdarma 

 • Při zakoupení karty s pěti jízdami, 6. jízda zdarma. Karta je v rámci dne, kdy byla zakoupena, přenosná). Sleva platí celou zimní sezónu a nelze ji sčítat ani kombinovat.
 • Ušetříte 60 Kč

Bobování na upravené bobové dráze - 1+1 zdarma

 • Bobování na upravené bobové dráze pro 2. osobu zdarma. Sleva platí celou zimní sezónu a nelze ji sčítat ani kombinovat.
 • Ušetříte 100 Kč

Půjčovna lyžařského vybavení Sport Řezáč (náměstí čp. 12, ca. 400 m od skiparku) - akce 1+1 zdarma

 • 1+1 zapůjčení lyžařského setu (lyže, boty, hůlky) nebo snowboardu (vč. bot) na 1 den pro 2. osobu zdarma. Sleva neplatí od 23.12.2022 – 1.1.2023 a 6.2. – 27.2.2023.
 • 1+1 zapůjčení běžek (lyže, boty, hůlky)  na 1 den pro 2. osobu zdarma. Sleva platí celou sezónu.
 • 1+1 zapůjčení bruslí  na 1 den pro 2. osobu zdarma. Sleva platí celou sezónu.

Půjčovna lyžařského vybavení Lipno Centrum (areál Wellness Hotelu Frymburk, ca. 800 m od skiparku):

 • 1+1 zapůjčení carvingového setu (lyže, hole, boty) na 1 den pro 2.osobu zdarma. Sleva neplatí od 19.12.2022 - 2.1.2023 a 31.1. - 13.3.2023.
 • 1+1 zapůjčení snowboardu vč. bot či běžeckého setu na 1 den pro 2.osobu zdarma. Sleva neplatí od 19.12.2022 - 2.1.2023 a 31.1. - 13.3.2023.
 • 1+1 broušení bruslí pro 2.osobu zdarma. Sleva platí celou sezónu.
 • 1+1 základní servis sjezdových lyží/snowboardu/běžek pro 2.osobu zdarma. Sleva neplatí od 19.12.2022 - 2.1.2023 a 31.1. - 13.3.2023.

park Frymburk – lyžování s úchvatným výhledem na Lipno

Lyžování ve Frymburku na kopci Marta je ideální zejména pro rodiny s dětmi. V dětském parku médi Kubíka s pohodlnými pojízdnými koberci, tubingovou dráhou a lyžařskou školou se Vaše děti naučí lyžovat s radostí a úsměvem na tváři.

Kotvový vlek Vás poté vyveze na vrchol kopce Marta s nádhernou kapličkou a úchvatným výhledem do krajiny. Z kopce vedou dvě sjezdovky Relax (délka 620 m) a Tiger (650 m), které jsou ideální pro zvládnutí carvingových oblouků.

skipark frymburk koberec

Více informací o Skiparku Frymburk zobrazíte ZDE>>>

Aktuální sněhové podmínky zobrazíte ZDE>>>

Turistický průvodce Grenzgenial

 • Tento kapesní tištěný průvodce obsahuje bezmála 80 poukazů na atraktivní volnočasové výhody z Lipenska a okolí včetně rakouského a bavorského příhraničí. Průvodce stojí 200 Kč, je platný do 30.6.2019 a ve většině případů se Vám investované peníze vrátí zpět již při využití jedné výhody. 
 • Průvodce zakoupíte v informačních centrech okolo Lipna, na hotelových recepcích a v dalších prodejních místech - viz odkaz níže.

Užitečné odkazy o turistickém průvodci Grenzgenial

Kontakt – turistický průvodce Grenzgenial

Pokud se chcete zeptat na cokoli o turistickém průvodci Grenzgenial, neváhejte nás kontaktovat.

Ing. Martin Řezáč

tel: 773 444 944

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Právo na změny, překlepy a chyby vyhrazeno!

Doporučované ubytování na Lipně

Lipno Lake Resort

 Luxusní rodinné apartmány s vlastní saunou a krbem přímo u lanovky Skiareálu Lipno.

Nejčtenější články

Přehled nejatraktivnějších slev na Lipně a okolí – zima 2022/23

Ušetřete během zimní dovolené na Lipně až několik tisíc

Exkluzivní slevy 1+1 zdarma a další skvělé výhody na skipasy, lyžařské půjčovny, wellness či slevy do vyhlášených restaurací. Přečtěte si aktuální přehled nejlepších výhod pro volný čas, díky kterým během zimní dovolené na Lipně a okolí ušetříte stokoruny i několik tisíc.

Číst dále
Velkou výhodou Sternsteinu je krytá kabinková lanovka
Velkou výhodou Sternsteinu je krytá kabinková lanovka

Skiareál Sternstein - akce 1+1 skipas zdarma

SUPER AKCE na sternsteinu! JEDNA OSOBA PLATÍ, DRUHÁ LYŽUJE celý den ZDARMA. 

V oblíbeném rakouském skiareálu Sternstein, který leží jen 20 min. autem od Lipna a hodinu od Českých Budějovic, si můžete užít celodenní lyžování s exkluzivní slevou 1+1 skipas zdarma. Zkrátka, jedna osoba platí a druhá lyžuje celý den zdarma. 

Stačí, když na pokladně předložíte oblíbeného kapesního turistického průvodce Grenzgenial a hned ušetříte 36 € za 1denní skipas! Akce je platná ve dnech pondělí - čtvrtek. 

Číst dále

Sleva 15 € na Hochficht s turistickým průvodcem Grenzgenial

Vyrazte během pracovního týdne s přáteli či rodinou na jednodenní lyžovačku na Hochficht, užijte si parádní lyžování na poloprázdných sjezdovkách a ušetřete díky turistickému průvodci Grenzgenial 15 €!

Skiareál Hochficht u Lipna, největší rakouský skiareál mimo Alpy, Vám ve spolupráci s turistickým průvodcem Grenzgenial nabízí atraktivní slevu 15 €, která představuje nejvyšší nabízené zvýhodnění na jednodenní lyžování. Uspořených 15 € Vám pokryje určitě náklady a cestu autem na Hochficht a zpět.

Číst dále

PŮJČOVNY LYŽÍ NA LIPNĚ NABÍZÍ SLEVY AŽ 50%

Zapomeňte na starosti se sháněním lyžařského vybavení! Ať pro Vás nebo pro děti, které za rok opět povyrostou. Nevyhazujte peníze z okna za drahé lyže, snowboardy či běžky, pokud v zimě lyžujete jen občas. Místo toho využijte kvalitních služeb zimních půjčoven na Lipně a díky atraktivním slevám s turistickým průvodcem Grenzgenial ušetříte stokoruny i více.

V půjčovnách lyžařského vybavení na Lipně či ve Frymburku si můžete vypůjčit jak jednotlivé vybavení, tak kompletní výhodné carvingové, snowboardové i běžecké sety vč. obuvi, hůlek, atd.

Číst dále

Bruslení na Lipně - Ledová magistrála Lipno

Fenomén jménem bruslení na zamrzlém Lipně

Kombinace atraktivního lyžování na Lipně i v blízkém Rakousku s bruslením na zamrzlé hladině Lipna. Toto jedinečné a magické spojení můžete zažít pouze na Lipně, a proto je zimní dovolená na Lipně stále populárnější a každoročně přiláká desetitisíce nadšených fandů lyžování a bruslení.

Číst dále
Svět pod hladinou Frymburk

Výstava Svět pod hladinou ve Frymburku

Úžasná podívaná ze života sladkých vod i oceánů

Ve Frymburku na Lipně byla otevřena jedna z nejzajímavějších zábavních atrakcí pro rodiny s dětmi. Nový Svět pod hladinou ve Wellness Hotelu Frymburk vás zavede do tajů sladkých vod i světových oceánů a jeho návštěva se hlavně pro děti stane nezapomenutelným zážitkem.

Vedle živých ryb můžete obdivovat desítky lastur mušlí či obří čelisti žraloků připomínající právě nabroušenou pilu. Anebo si u foto pointu na hlavu nasadit skafandr z časů Julese Verna a odnést si domů vzpomínku na návštěvu Světa pod hladinou.

Číst dále