Ceník skipasů ve Skiparku Frymburk | lyžování Frymburk 2021/22

Malý, ale fajn. Tak by se dal charakterizovat nový Skipark Frymburk na Lipně. Fajn i co se Vašeho rozpočtu týče, neboť ceny skipasů, lyžařské školy i půjčoven Vám umožňuje dopřát si během zimní dovolené na Lipně výhodnější variantu lyžování sice na menším, avšak o to příjemnějším kopci s moderním dětským parkem Médi Kubíka, překrásným výhledem do krajiny a pohodovou rodinnou atmosférou.

Pokud si chcete jen tak sklouznout a nemáte moc času, vyberte si z nabídky hodinových skipasů. 

Skipark Frymburk šetrný nejen k rodinám s dětmi

Ceník lyžování na Martě ve Skiparku Frymburk je nastaven velmi jednoduše a přehledně. Proto platí stejné ceny skipasů po celou dobu zimní sezónu 2021/22. Cenová politika opravdu bere ohled na Váš omezený rodinný rozpočet a je inspirována dlouhodobě úspěšným systémem z alpských středisek nebo např. nedalekého Hochfichtu.

Mládež do 19 let lyžuje za dětské ceny

V den svých narozenin lyžují oslavenci po celý den jen za 100 Kč (po předložení platného dokladu). Ve všední dny doporučujeme využít slevového průvodce Grenzgenial se slevou "celodenní skipas pro 2. osobu  zdarma". 

Skupiny 15 až 25 osob mohou využít slevu 10% z platného ceníku (nezvztahuje se na balíčky rodina, sezónní skipas, dětské slevy a jinak zvýhodněné skipasy.

Studenti do 26 let lyžují s platnou kartou ISIC za dětské ceny. 

CENÍK SKIPARK FRYMBURK - zima 2021/2022
(od 27.12.2021 denně 9:00 - 16:00 hod)

druh skipasuděti do 5 let 

děti 6 - 18 let/studenti/

senioři nad 65 let

dospělí 19 - 64 let

balíček RODINA

2 dospělí + 1 dítě

balíček RODINA 

(Každé další dítě)

1 hodina zdarma 250 350 x x
2 hodiny zdarma 350 450 x x
4 hodiny 50 450 550 1 400 + 300
1 denní 100 500 600 1 500 + 350
2 dny ze 7 dní 200 790 990 2 350 + 650
1 jízda zdarma 50 50    
Sezónní skipas 1000 4000 5000    

 

CENÍK zimního tubingu 

1 jízda 90
5 jízd 350

 

CENÍK bobování 

vstup na bobovací kopec 100
vstup na bobovací kopec + bobovací pás 200

Bobo-sáňko pas

(vstup na bobovací kopec+bobovací pás+ zapůjčení saní nebo bobů)

350

DŮLEŽITÉ INFORMACE – NEPŘEHLÉDNĚTE!!!

  • Ceny jsou uvedeny v Kč vč. DPH.
  • Skipasy jsou nepřenosné. Zneužívání bude pravidelně kontrolováno a v případě provinění proti tomuto pravidlu bude skipas dotyčné osobě odebrán.
  • Při zakoupení skipasu Vám bude k jeho ceně připočtena vratná záloha na čipovou kartu 100 Kč/skipas, která Vám po využití a odevzdání nepoškozeného skipasu bude vrácena zpět.
  • Hodinové, 1denní a vícedenní skipasy jsou platné během denního lyžování mezi 8.30 až 16.00. Pro večerní lyžování je určen pouze typ skipasu „večerní lyžování“.
  • Veškeré slevy můžete získat pouze po předložení platného dokladu (OP, řidičský průkaz, aj.) na pokladně.
  • Veškeré rodinné slevy můžete získat pouze po předložení platného dokladu prokazující přímý rodinný vztah a věk dítěte.
  • U slev podmíněných věkem rozhoduje věk v den zakoupení skipasu.

Ceník lyžařské školy a půjčoven | Skipark Frymburk

Lyžařská škola Médi Kubíka ve Skiparku Frymburk 

Ve Skiparku Frymburk najdete také lyžařskou školu Médi Kubíka, která zábavnou a hravou formou naučí děti od 3 let i dospělé začátečníky základům lyžování či jízdy na snowboardu.

Půjčovny lyžařského vybavení ve Frymburku 

Proč pracně shánět lyžařské vybavení a utrácet za dětskou výbavu, když lyžujete jen pár dní v roce a děti rostou jako z vody. A ještě řešit, kam se to do auta vejde.
Zapomeňte na to a půjčte si vybavení přímo v místě. Ve Frymburku se nacházejí hned tři půjčovny lyží a dalšího vybavení s kvalitní nabídkou pro děti i dospělé:

  • Hned u dětského parku Médi Kubíka se nachází lyžařská půjčovna Lipno Centrum.
  • Druhou půjčovnu Sport Řezáč Frymburk najdete přímo na náměstí ve Frymburku v blízkosti hotelů a penzionů
  • Třetí půjčovna Lipno Centrum se nachází u aquaparku v areálu Wellness Hotelu Frymburk.

Ceník půjčovny Lipno Centrum Frymburk zobrazíte ZDE.

Ceník půjčovny Sport Řezáč (náměstí) zobrazíte ZDE.

Další důležité odkazy o Skiparku Frymburk

Zdroj: Skipark Frymburk

Tiskové chyby, omyly a změny vyhrazeny!

Nejčtenější články

Hochficht - rakouská kvalita jen kousek od Lipna

Plánujete zimní dovolenou na Lipně a chcete si zpestřit pobyt či zažít na lyžích něco nového? Zkuste lyžování na nedalekém Hochfichtu a nebudete litovat.

Skiareál Hochficht je největším rakouským skiareálem mimo Alpy a najdete ho na rakouské straně Šumavy nedaleko Lipna. Cesta autem Vám zabere jen pár desítek minut a odměnou pro Vás bude nevšední lyžařský zážitek, který na českých horách nenajdete. Navíc za srovnatelné ceny.

Číst dále

Bruslení na Lipně - Ledová magistrála Lipno

Fenomén jménem bruslení na zamrzlém Lipně

Kombinace atraktivního lyžování na Lipně i v blízkém Rakousku s bruslením na zamrzlé hladině Lipna. Toto jedinečné a magické spojení můžete zažít pouze na Lipně, a proto je zimní dovolená na Lipně stále populárnější a každoročně přiláká desetitisíce nadšených fandů lyžování a bruslení.

Číst dále
Svět pod hladinou Frymburk

Výstava Svět pod hladinou ve Frymburku

Úžasná podívaná ze života sladkých vod i oceánů

Ve Frymburku na Lipně byla otevřena jedna z nejzajímavějších zábavních atrakcí pro rodiny s dětmi. Nový Svět pod hladinou ve Wellness Hotelu Frymburk vás zavede do tajů sladkých vod i světových oceánů a jeho návštěva se hlavně pro děti stane nezapomenutelným zážitkem.

Vedle živých ryb můžete obdivovat desítky lastur mušlí či obří čelisti žraloků připomínající právě nabroušenou pilu. Anebo si u foto pointu na hlavu nasadit skafandr z časů Julese Verna a odnést si domů vzpomínku na návštěvu Světa pod hladinou.

Číst dále

Single trail Frymburk na Lipně

Příznivci terénní jízdy na horském kole se konečně dočkali i u největší tuzemské louže, tedy na Lipně. V lese nad malebným městečkem Frymburk vznikl v roce 2016 nový single trail, první svého druhu v jihočeském kraji.

Jeho hlavní předností je úchvatný výhled na jezero z vrcholu Marta a jednoznačně pestrost trailu. Single trail je kocipován, aby ho sjeli rekreační cyklisté i děti od 10 let, ale nudit se nebudou ani zkušení bikeři. 

Číst dále