Park Frymburk – akce 1+1 skipas zdarma

Zobrazení: 2951
Skipark Frymburk
Sjezdovka ve Skiparku Frymburk s překrásným výhledem

Lyžařský areál Park Frymburk u Lipna pro Vás ve spolupráci s oblíbeným turistickým průvodcem Grenzgenial přichystal exkluzivní slevy na lyžování, lyžařskou školu i zimní tubingovou dráhu.

Jedna osoba platí, druhá lyžuje celý den zdarma

Pokud na pokladnu přijdete ve dvojici a předložíte turistického průvodce Grenzgenial, získá 2. osoba celodenní skipas zdarma. Akce se vztahuje pouze na 1denní skipas a platí ve dnech pondělí – pátek. Sleva je jednorázová a není možné ji sčítat ani kombinovat.

Důležité: na pokladně je nutné předkládat celého průvodce - knížku, (nikoli samostatně vytržený poukaz), jinak sleva nebude akceptována.

Další zajímavé slevy ve Skiparku Frymburk s turistickým průvodcem Grenzgenial

Lyžařská škola ve Skiparku Frymbuk - akce 1+1 privátní výuka pro 2. osobu zdarma.

 • Při zakoupení privátní výuky jednou osobou na 1 nebo 2 hodiny má druhá osoba privátní výuku ve stejné hodnotě zdarma. Výuka probíhá u obou osob ve stejný čas se stejným instruktorem. Slevu není možné sčítat ani kombinovat. 
 • Ušetříte až 1 290 Kč

Zimní tubing (jízda v tobogánu na velké duši) - akce 5+1 jízda zdarma 

 • Při zakoupení karty s pěti jízdami, 6. jízda zdarma. Karta je v rámci dne, kdy byla zakoupena, přenosná). Sleva platí celou zimní sezónu a nelze ji sčítat ani kombinovat.
 • Ušetříte 60 Kč

Půjčovna lyžařského vybavení Sport Řezáč (náměstí čp. 12, ca. 400 m od skiparku) - akce 1+1 zdarma

 • Zapůjčení lyžařského setu (lyže, boty, hůlky) nebo snowboardu (vč. bot) na 1 den pro 2. osobu zdarma. Sleva platí celou sezónu.
 • Ušetříte 320 Kč

Půjčovna lyžařského vybavení Lipno Centrum (areál Wellness Hotelu Frymburk, ca. 800 m od skiparku):

 • 1+1 zapůjčení carvingového setu (lyže, hole, boty) na 1 den pro 2.osobu zdarma. Sleva neplatí od 21.12.2019 - 06.01.2020 a 01.02. - 10.03.2020.
 • 1+1 zapůjčení snowboardu vč. bot na 1 den pro 2.osobu zdarma. Sleva neplatí od od 21.12.2019 - 06.01.2020 a 01.02. - 10.03.2020..
 • 1+1 servis lyží/snb pro 2.osobu zdarma. Sleva platí celou sezónu.
 • Sleva 15% na zapůjčení sportovního vybavení. Sleva platí celou sezónu.

park Frymburk – lyžování s úchvatným výhledem na Lipno

Lyžování ve Frymburku na kopci Marta je ideální zejména pro rodiny s dětmi. V dětském parku médi Kubíka s pohodlnými pojízdnými koberci, tubingovou dráhou a lyžařskou školou se Vaše děti naučí lyžovat s radostí a úsměvem na tváři.

Kotvový vlek Vás poté vyveze na vrchol kopce Marta s nádhernou kapličkou a úchvatným výhledem do krajiny. Z kopce vedou dvě sjezdovky Relax (délka 620 m) a Tiger (650 m), které jsou ideální pro zvládnutí carvingových oblouků.

skipark frymburk koberec

Více informací o Skiparku Frymburk zobrazíte ZDE>>>

Aktuální sněhové podmínky zobrazíte ZDE>>>

Turistický průvodce Grenzgenial

 • Tento kapesní tištěný průvodce obsahuje bezmála 80 poukazů na atraktivní volnočasové výhody z Lipenska a okolí včetně rakouského a bavorského příhraničí. Průvodce stojí 200 Kč, je platný do 30.6.2019 a ve většině případů se Vám investované peníze vrátí zpět již při využití jedné výhody. 
 • Průvodce zakoupíte v informačních centrech okolo Lipna, na hotelových recepcích a v dalších prodejních místech - viz odkaz níže.

Užitečné odkazy o turistickém průvodci Grenzgenial

Kontakt – turistický průvodce Grenzgenial

Pokud se chcete zeptat na cokoli o turistickém průvodci Grenzgenial, neváhejte nás kontaktovat.

Ing. Martin Řezáč

tel: 773 444 944

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Právo na změny, překlepy a chyby vyhrazeno!

Doporučované ubytování na Lipně

Lipno Lake Resort

 Luxusní rodinné apartmány s vlastní saunou a krbem přímo u lanovky Skiareálu Lipno.

Nejčtenější články

Lyžařská sezóna předčasně ukončena

Nenadále rychlý úbytek sněhu v kombinaci s bezpečnostními opatřeními kvůli koronaviru předčasně ukončily lyžařskou sezónu na Lipensku. Letošní zimní sezóna byla pro provozovatele lyžařských areálů kvůli častým výkyvům počasí opravdovou výzvou, kterou zvládli více než obstojně.

Nuda u lipenského jezera však nemá šanci a místo sjezdovek se pomalu začínají zaplňovat cyklostezky a sportovní půjčovny místo lyží již půjčují kola, koloběžky či inline brusle.

 

Přehled nejatraktivnějších slev na Lipně a okolí – zima 2019/20

Ušetřete během zimní dovolené na Lipně až několik tisíc

Exkluzivní slevy 1+1 zdarma a další skvělé výhody na skipasy, lyžařské půjčovny, wellness či slevy do vyhlášených restaurací. Přečtěte si aktuální přehled nejlepších výhod pro volný čas, díky kterým během zimní dovolené na Lipně a okolí ušetříte stokoruny i několik tisíc.

Číst dále
Velkou výhodou Sternsteinu je krytá kabinková lanovka
Velkou výhodou Sternsteinu je krytá kabinková lanovka

Skiareál Sternstein - akce 1+1 skipas zdarma

SUPER AKCE na sternsteinu! JEDNA OSOBA PLATÍ, DRUHÁ LYŽUJE celý den ZDARMA. 

V oblíbeném rakouském skiareálu Sternstein, který leží jen 20 min. autem od Lipna a hodinu od Českých Budějovic, si můžete užít celodenní lyžování s exkluzivní slevou 1+1 skipas zdarma. Zkrátka, jedna osoba platí a druhá lyžuje celý den zdarma. 

Stačí, když na pokladně předložíte oblíbeného kapesního turistického průvodce Grenzgenial a hned ušetříte 30 € za 1denní skipas €!

Číst dále

Sleva 15 € na Hochficht s turistickým průvodcem Grenzgenial

Vyrazte během pracovního týdne s přáteli či rodinou na jednodenní lyžovačku na Hochficht, užijte si parádní lyžování na poloprázdných sjezdovkách a ušetřete díky turistickému průvodci Grenzgenial 15 €!

Skiareál Hochficht u Lipna, největší rakouský skiareál mimo Alpy, Vám ve spolupráci s turistickým průvodcem Grenzgenial nabízí atraktivní slevu 15 €, která představuje nejvyšší nabízené zvýhodnění na jednodenní lyžování. Uspořených 15 € Vám pokryje určitě náklady a cestu autem na Hochficht a zpět.

Číst dále

PŮJČTE SI KVALITNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ SE SLEVOU AŽ 50%

Zapomeňte na starosti se sháněním lyžařského vybavení! Ať pro Vás nebo pro děti, které za rok opět povyrostou. Nevyhazujte peníze z okna za drahé lyže, snowboardy či běžky, pokud v zimě lyžujete jen občas. Místo toho využijte kvalitních služeb zimních půjčoven na Lipně a díky atraktivním slevám s turistickým průvodcem Grenzgenial ušetříte stokoruny i více.

V půjčovnách lyžařského vybavení na Lipně či ve Frymburku si můžete vypůjčit jak jednotlivé vybavení, tak kompletní výhodné carvingové, snowboardové i běžecké sety vč. obuvi, hůlek, atd.

Číst dále

Turistický průvodce Grenzgenial

Ušetřete během dovolené na lipně stokoruny i více

Aktuální vydání oblíbeného turistického průvodce Grenzgenial Vám opět přináší desítky tipů a slev pro volný čas nejen z Lipenska, ale i blízkého okolí včetně příhraničí. O to jak ve standardní tištěné verzi, tak též jako mobilní aplikace. 

Průvodce, kterého pořídíte za 200 Kč (nebo zdarma k pobytu u spolupracujících ubytovatelů) Vám pomůže během Vaší dovolené ušetřit stokoruny i více. Aktuální vydání průvodce je platné do 30. června 2020. 

Číst dále
Svět pod hladinou Frymburk

Výstava Svět pod hladinou ve Frymburku

Úžasná podívaná ze života sladkých vod i oceánů

Ve Frymburku na Lipně byla otevřena jedna z nejzajímavějších zábavních atrakcí pro rodiny s dětmi. Nový Svět pod hladinou ve Wellness Hotelu Frymburk vás zavede do tajů sladkých vod i světových oceánů a jeho návštěva se hlavně pro děti stane nezapomenutelným zážitkem.

Vedle živých ryb můžete obdivovat desítky lastur mušlí či obří čelisti žraloků připomínající právě nabroušenou pilu. Anebo si u foto pointu na hlavu nasadit skafandr z časů Julese Verna a odnést si domů vzpomínku na návštěvu Světa pod hladinou.

Číst dále
Sjezdovka Slalomhang na Sternsteinu
Sjezdovky na Sternsteinu jsou po ránu ve velmi dobrém stavu

Dny českého rodinného lyžování na Sternsteinu 25. a 26.1.2020

Využijte na Sternsteinu zlepšených sněhových podmínek i velmi výhodné akci pro rodiny s dětmi a zaregistrujte se na oblíbené Dny českého rodinného lyžování, které se uskuteční už o nadcházejícím víkendu.

Celá rodina (až 2 dospělí + 3 děti do 15 let včetně) lyžuje celý den jen za 50 €. Registraci v českém jazyce zvládnete během necelé minuty, tak si pospěšte. Počet rodin je na každý den omezen.

Číst dále

Kabinková lanovka na Hochfichtu o víkendu vyveze pěší i cyklisty

Nenechte si ujít jedinečnou akci na Hochfichtu o nadcházejícím víkendu a podnikněte hřebenovku po Šumavě, vyzkoušejte si jógu na vrcholu Hraničníku nebo si užijte 8,5 km dlouhý sjezd na horském kole. Speciální víkendová akce na Hochfichtu nabídne bohatý doprovodný program a také možnost zakoupit si sezónní skipasy se slevou 20 % a rodinným bonusem „děti lyžují celou zimu zdarma“. 

Předpověď počasí slibuje na víkend slunečné babí létoa, a proto se těšte na jedinečné výhledy na Šumavu, ba dokonce i Alpy.

Číst dále