Park Frymburk – akce 1+1 skipas zdarma

Zobrazení: 3546
Skipark Frymburk
Sjezdovka ve Skiparku Frymburk s překrásným výhledem

Lyžařský areál Park Frymburk u Lipna pro Vás ve spolupráci s oblíbeným turistickým průvodcem Grenzgenial přichystal exkluzivní slevy na lyžování, lyžařskou školu i zimní tubingovou dráhu.

Jedna osoba platí, druhá lyžuje celý den zdarma

Pokud na pokladnu přijdete ve dvojici a předložíte turistického průvodce Grenzgenial, získá 2. osoba celodenní skipas zdarma. Akce se vztahuje pouze na 1denní skipas a platí ve dnech pondělí – pátek. Sleva je jednorázová a není možné ji sčítat ani kombinovat.

Důležité: na pokladně je nutné předkládat celého průvodce - knížku, (nikoli samostatně vytržený poukaz), jinak sleva nebude akceptována.

Další zajímavé slevy ve Skiparku Frymburk s turistickým průvodcem Grenzgenial

Lyžařská škola ve Skiparku Frymbuk - akce 1+1 privátní výuka pro 2. osobu zdarma.

 • Při zakoupení privátní výuky jednou osobou na 1 nebo 2 hodiny má druhá osoba privátní výuku ve stejné hodnotě zdarma. Výuka probíhá u obou osob ve stejný čas se stejným instruktorem. Slevu není možné sčítat ani kombinovat. 
 • Ušetříte až 1 290 Kč

Zimní tubing (jízda v tobogánu na velké duši) - akce 5+1 jízda zdarma 

 • Při zakoupení karty s pěti jízdami, 6. jízda zdarma. Karta je v rámci dne, kdy byla zakoupena, přenosná). Sleva platí celou zimní sezónu a nelze ji sčítat ani kombinovat.
 • Ušetříte 60 Kč

Půjčovna lyžařského vybavení Sport Řezáč (náměstí čp. 12, ca. 400 m od skiparku) - akce 1+1 zdarma

 • Zapůjčení lyžařského setu (lyže, boty, hůlky) nebo snowboardu (vč. bot) na 1 den pro 2. osobu zdarma. Sleva platí celou sezónu.
 • Ušetříte 320 Kč

Půjčovna lyžařského vybavení Lipno Centrum (areál Wellness Hotelu Frymburk, ca. 800 m od skiparku):

 • 1+1 zapůjčení carvingového setu (lyže, hole, boty) na 1 den pro 2.osobu zdarma. Sleva neplatí od 21.12.2019 - 06.01.2020 a 01.02. - 10.03.2020.
 • 1+1 zapůjčení snowboardu vč. bot na 1 den pro 2.osobu zdarma. Sleva neplatí od od 21.12.2019 - 06.01.2020 a 01.02. - 10.03.2020..
 • 1+1 servis lyží/snb pro 2.osobu zdarma. Sleva platí celou sezónu.
 • Sleva 15% na zapůjčení sportovního vybavení. Sleva platí celou sezónu.

park Frymburk – lyžování s úchvatným výhledem na Lipno

Lyžování ve Frymburku na kopci Marta je ideální zejména pro rodiny s dětmi. V dětském parku médi Kubíka s pohodlnými pojízdnými koberci, tubingovou dráhou a lyžařskou školou se Vaše děti naučí lyžovat s radostí a úsměvem na tváři.

Kotvový vlek Vás poté vyveze na vrchol kopce Marta s nádhernou kapličkou a úchvatným výhledem do krajiny. Z kopce vedou dvě sjezdovky Relax (délka 620 m) a Tiger (650 m), které jsou ideální pro zvládnutí carvingových oblouků.

skipark frymburk koberec

Více informací o Skiparku Frymburk zobrazíte ZDE>>>

Aktuální sněhové podmínky zobrazíte ZDE>>>

Turistický průvodce Grenzgenial

 • Tento kapesní tištěný průvodce obsahuje bezmála 80 poukazů na atraktivní volnočasové výhody z Lipenska a okolí včetně rakouského a bavorského příhraničí. Průvodce stojí 200 Kč, je platný do 30.6.2019 a ve většině případů se Vám investované peníze vrátí zpět již při využití jedné výhody. 
 • Průvodce zakoupíte v informačních centrech okolo Lipna, na hotelových recepcích a v dalších prodejních místech - viz odkaz níže.

Užitečné odkazy o turistickém průvodci Grenzgenial

Kontakt – turistický průvodce Grenzgenial

Pokud se chcete zeptat na cokoli o turistickém průvodci Grenzgenial, neváhejte nás kontaktovat.

Ing. Martin Řezáč

tel: 773 444 944

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Právo na změny, překlepy a chyby vyhrazeno!

Doporučované ubytování na Lipně

Lipno Lake Resort

 Luxusní rodinné apartmány s vlastní saunou a krbem přímo u lanovky Skiareálu Lipno.

Nejčtenější články

Zřícenina a rozhledna Vítkův Hrádek – nejkrásnější výhled na Lipensku

Užijte si nejkrásnější výhled na Lipno, Šumavu i Alpy na jednom místě z nejvýše položeného hradu v Čechách. Vítkův Hrádek je dostupný autem, na kole i pěšky a otevřen je téměř celý rok. Zřícenina Vítkův Hrádek (Vítkův kámen), který byl založen již ve 13. století, patří k nejoblíbenějším turistickým cílům na Lipensku a jeho návštěvu rozhodně nebudete litovat.

využitje atraktivní slevu 1+1 osoba zdarma 

Díky skvělé spolupráci provozovatelů Vítkova Hrádku s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial můžete po celý rok využít atraktivní slevu 1+1 osoba zdarma pro vstup na rozhlednu, který je placený. V průvodci navíc najdete poukazy na další slevy v blízkém okolí.

Číst dále

Nové vydání turistického průvodce Grenzgenial

Ušetřete během dovolené na lipně stokoruny i více

Nové vydání oblíbeného turistického průvodce Grenzgenial Vám opět přináší 80 tipů a slev pro volný čas nejen z Lipenska, ale i blízkého okolí včetně příhraničí. O to jak ve standardní tištěné verzi, tak též jako mobilní aplikace, která obsahuje ještě více slev než tištěná verze. 

Průvodce, kterého pořídíte za 200 Kč (nebo zdarma k pobytu u spolupracujících ubytovatelů) Vám pomůže během Vaší dovolené ušetřit stokoruny i více. Aktuální vydání průvodce je platné do 30. června 2021. 

Číst dále

Vodní sporty a aktivity na Lipně a Vltavě s atraktivní letní slevou

Dopřejte si vodní sporty a zážitky na Vltavě a Lipně se slevou až 50%

Lipenské jezero a řeka Vltava je doslova rájem pro milovníky zážitků na vodě a od jara do podzimu přitahuje tisíce vodáckých nadšenců. 

Ať už se rozhodnete pro vodácky výlet na Vltavě v Národním Parku Šumava či z Vyššího Brodu, podniknete romantickou plavbu na voru historickým centrem Českého Krumlova, na Lipně zatoužíte pro svižné jízdě na katamaránu či plachetnici (i se zkušeným instruktorem), vyhlídkové plavbě parníkem či motorovým člunem nebo se chcete projet na stále oblíbenějším paddleboardu, v turistickém průvodci Grenzgenial vždy najdete atraktivní slevu, která platí i během letních prázdnin.

Číst dále

U Lipna si půjčíte kvalitní kola, elektrokola či koloběžky se slevou až 50%

Lipensko nabízí vynikající možnosti a bezpočet tras pro výlety na kole, elektrokole, inline bruslích či koloběžce. A to jak pro rodiny s malými dětmi, tak pro sportovně laděné cyklisty a „bajkery“. A vůbec nevadí, že nemáte vlastní vybavení. Téměř v každé obci u Lipna se nachází půjčovny kol, elektrokol, koloběžek, inline bruslí a dalšího cyklistického vybavení.

Díky spolupráci několika oblíbených půjčoven kol s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial pro volný čas na Lipně si můžete zapůjčit kola, inline brusle, elektrokola, koloběžky či elektro koloběžky se slevou až 50% a ušetříte i několik stokorun! 

Číst dále

Přehled nejlákavějších jarních slev pro volný čas na Lipně a v okolí

Bezpečnostní opatření kvůli Koronaviru už téměř opadla, a proto většina turistických atrakcí, ubytovacích zařízení a služeb pro volný čas na Lipně jsou již v provozu.

Díky spolupráci desítek místních podnikatelů s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial můžete využít slevy až 50% . Díky tomu si užijete volný čas na Lipně pestře a výhodně a ještě ušetříte nemalé peníze. 

Číst dále