Dny českého rodinného lyžování na Sternsteinu 25. a 26.ledna 2020

české rodiny lyžují za velmi zvýhodněnou cenu

Na Sternsteinu o uplynulém víkendu napadl čerstvý prašan a na sjezdovkách panují nejlepší podmínky dosavadní zimní sezóny. Proto se tam o víkendu 25. a 26. ledna 2020 budou konat oblíbené Dny českého rodinného lyžování!

Celá rodina (až 2 dospělí + 3 děti do 15 let včetně) lyžuje celý den jen za 50 €. Registraci v českém jazyce zvládnete během necelé minuty, tak si pospěšte. Počet rodin je na každý den omezen, aby lyžování bylo pro všechny komfortní a bezpečné.

Rodina ušetří až 82 €

Chcete si s celou rodinou užít zimní radovánky na nedalekém Sternsteinu za mimořádně zvýhodněnou cenu? Pak je tato akce přesně pro vás! Zaregistrujte se během několika vteřin na každoroční oblíbený Den českého rodinného lyžování na Sternsteinu a získejte v pátek 8. března skipas na celý pro celou rodinu (max. 2 dospělí + 3 děti do 15 let) jen za 50 € místo 132 € ušetřete až 82 €!

Jak získat velmi zvýhodněný rodinný skipas

Každá rodina, která se zaregistruje prostřednictvím emailu, získá velmi zvýhodněný jednodenní rodinný skipas jen za 50 €. Rodinný skipas se vztahuje na maximální počet 2 rodiče + 3 děti do 15 let včetně. Podmínkou pro získání rodinného skipasu za zvýhodněnou cenu je účast minimálně 1 rodiče a 1 dítěte a zvýhodněný skipas je možné získat pouze na 1 den (nikoliv oba dva).

V místní restauraci pod sjezdovkou i v lyžařské škole pracuje český personál, a proto je možné na Sternsteinu rezervovat lyžařskou výuku s česky hovořícím instruktorem. Více o info o lyžařské škole najdete ZDE.

Sternstein děkuje českým rodinám za přízeň

"Každý rok pořádáme speciálně pro české rodiny tuto akci, abychom jim poděkovali za věrnost v průběhu zimní sezóny. Velmi si vážíme toho, že tolik rodin s dětmi tráví svůj volný čas lyžováním na našich sjezdovkách místo vysedávání u počítače. Jsme si vědomi, že lyžování není levný koníček, a proto chceme touto akcí dopřát českým rodinám zimní radovánky za velmi výhodnou cenu."- Andreas Eckerstorfer, jednatel Skiareálu Sternstein

Registrace zvýhodněného rodinného skipasu 

Na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pošlete email s následujícím předmětem a obsahem.

Uzávěrka registrací končí v pátek 24.1.2020 v 16:00 nebo při vyčerpání kapacity zvýhodněných rodinných skipasů! 

  1. předmět emailu:

Registrace - den českého rodinného lyžování na Sternsteinu (vyberte datum buď 25.1.2020, nebo 26.1.2020)

  1. obsah emailu:
  • VORNAME, NACHNAME (Jméno a příjmení):
  • ERWACHSENE (Počet dospělých osob).
  • KINDER (Počet dětí do 15 let)
  • ALTER DER KINDER (Věk dětí):
  • WOHNORT (Obec, město):
  1. Následně obdržíte potvrzující email o provedení registrace.
  1. Vytiskněte si tento potvrzující email a předložte i s OP nebo pasem osoby, která registraci provedla, na pokladně. Pokud máte chytrý telefon, stačí potvrzující email ukázat na pokladně spolu s OP či pasem. 
  1. Za rodinný skipas zaplatíte jen 50 € + vratnou zálohu 2 € za každý skipas, tedy v maximálním počtu 2 rodičů + 3 dětí: 50 + 10 = 60 €. Záloha na skipas vám bude vrácena po skončení lyžování v automatu vedle pokladny.

Těšíme se na vás!

Pospěšte si, kapacita je kvůli pohodlí lyžařů omezena

Lyžaři na Sternsteinu si velmi pochvalují lyžování na nepřelidněných sjezdovkách v průběhu celé zimní sezóny. Aby tomu bylo tak i tento víkend, je počet zvýhodněných rodinných skipasů omezen a v případě vyčerpání kvóty může být registrace kdykoli ukončena. 

Tým skiareálu Sternstein Vám přeje příjemné zimní radovánky!

Zdroj: www.sternstein.at 
Změny, omyly a tiskové chyby vyhrazeny.

Doporučované ubytování na Lipně

Lipno Lake Resort

 Luxusní rodinné apartmány s vlastní saunou a krbem přímo u lanovky Skiareálu Lipno.

Nejčtenější články

Hochficht - rakouská kvalita jen kousek od Lipna

Plánujete zimní dovolenou na Lipně a chcete si zpestřit pobyt či zažít na lyžích něco nového? Zkuste lyžování na nedalekém Hochfichtu a nebudete litovat.

Skiareál Hochficht je největším rakouským skiareálem mimo Alpy a najdete ho na rakouské straně Šumavy nedaleko Lipna. Cesta autem Vám zabere jen pár desítek minut a odměnou pro Vás bude nevšední lyžařský zážitek, který na českých horách nenajdete. Navíc za srovnatelné ceny.

Číst dále

Bruslení na Lipně - Ledová magistrála Lipno

Fenomén jménem bruslení na zamrzlém Lipně

Kombinace atraktivního lyžování na Lipně i v blízkém Rakousku s bruslením na zamrzlé hladině Lipna. Toto jedinečné a magické spojení můžete zažít pouze na Lipně, a proto je zimní dovolená na Lipně stále populárnější a každoročně přiláká desetitisíce nadšených fandů lyžování a bruslení.

Číst dále
Svět pod hladinou Frymburk

Výstava Svět pod hladinou ve Frymburku

Úžasná podívaná ze života sladkých vod i oceánů

Ve Frymburku na Lipně byla otevřena jedna z nejzajímavějších zábavních atrakcí pro rodiny s dětmi. Nový Svět pod hladinou ve Wellness Hotelu Frymburk vás zavede do tajů sladkých vod i světových oceánů a jeho návštěva se hlavně pro děti stane nezapomenutelným zážitkem.

Vedle živých ryb můžete obdivovat desítky lastur mušlí či obří čelisti žraloků připomínající právě nabroušenou pilu. Anebo si u foto pointu na hlavu nasadit skafandr z časů Julese Verna a odnést si domů vzpomínku na návštěvu Světa pod hladinou.

Číst dále

Single trail Frymburk na Lipně

Příznivci terénní jízdy na horském kole se konečně dočkali i u největší tuzemské louže, tedy na Lipně. V lese nad malebným městečkem Frymburk vznikl v roce 2016 nový single trail, první svého druhu v jihočeském kraji.

Jeho hlavní předností je úchvatný výhled na jezero z vrcholu Marta a jednoznačně pestrost trailu. Single trail je kocipován, aby ho sjeli rekreační cyklisté i děti od 10 let, ale nudit se nebudou ani zkušení bikeři. 

Číst dále