Skiareál Mitterdorf - sleva 1+1 skipas zdarma

Skiareál Mitterdorf
Skiareál Mitterdorf

Jedna osoba platí, druhá lyžuje zdarma. Ušetřete 15 € za 3hodinový skipas s turistickým průvodcem či mobilní aplikací Grenzgenial.

Sněhová jistota na bavorské straně Šumavy

Rodinný skiareál okolo hory Almberg (1 139 m) je díky své sněhové jistotě velmi rád přezdíván za „ledovec Bavorského lesa“. Díky modernímu zasněžovacímu systému se u nás můžete těšit na 8 skvěle upravených sjezdovek i stálé a velmi dobré sněhové podmínky od Vánoc až do konce března. Prostorný dětský lyžařský cirkus s pojízdnými koberci, kolotočem a dalšími atrakcemi nadchne každého malého lyžaře.

Skvělé rodinné lyžování jen 8 km od hraničního přechodu Strážný - Phillipsreut

Skiareál Mitterdorf najdete v malebném zákoutí bavorského lesa jen kousek od českých hranic a zaujme vás svou poklidnou atmosférou, kvalitní nabídkou pro rodiny s dětmi či česky hovořícími instruktory lyžování.

Skiareál Mitterdorf nabízí 4 km sjezdovek, které jsou kompletně zasněžované.

Většina sjezdovek je mírných až výukových a hlavní chloubou je moderní dětské výukové hřiště Junior Ski Zirkus oceněný 5 hvězdičkami jako "Top Skigebiet - Kinderland und Erlebnispartner"v hodnocení skiareálů německého Skigebiete-Test.de! 

Dětský lyžařský cirkus 

 • 3 zastřešené přepravní koberce (15, 66, 72m)
 • lyžařský kolotoč
 • ohřívárna, herna a odpočívárna s WC - zázemí cirkusu mohou využívat všichni lyžaři s platným skipasem
 • vlastní pokladna
 • ovocný čaj zdarma                    
 • vstup zdarma - platí se pouze za využívání přepravních koberců
 • lyžařská škola s česky hovořícími instruktory
 • půjčovna lyží přímo v místě
 • celodenní hlídání dětí (od 2 let)
 • přizpůsobeno pro handicapované
 • parkoviště 20m od vstupu

Akce - Jedna osoba platí, druhá lyžuje zdarma

Oblíbený turistický průvodce pro volný čas -  Grenzgenial vám přináší desítky hodnotných slev pro volný čas na Lipně a české, rakouské i bavorské straně Šumavy! V průvodci najdete také poukaz na slevu 1+1 zdarma do skiareálu Mitterdorf, která platí na 3hodinový skipas.

1+1 ZDARMA = 3hodiný skipas pro 2. osobu zdarma

 • Díky této výhodě ušetříte až 15 € Kč
 • Platnost slevy v zimní sezóně 2017/18 je ve dnech pondělí -neděle. Sleva neplatí v termínu 12. - 18. 2. 2018 (bavorské jarní prázdniny)
 • Poukaz nelze kombinovat s jinými kupóny ani výhodami! Sleva je jednorázová! Pouze jeden poukaz na osobu a den.

Novinka - mobilní aplikace průvodce Grenzgenial

Slevu 1+1 zdarma můžete využít díky nové mobilní aplikaci „Enjoy Lipno - Grenzgenial“, kterou zakoupíte v obchodech Google Play Store či App Store za 8 €. Aplikace nabízí ještě více výhod než tištěný průvodce a je platná 1 rok od stažení.

Díky této nové mobilní aplikaci máte veškeré slevy vždy po ruce ve vašem chytrém telefonu.

Upozornění: v případě, že po zakoupení aplikace Enjoy Lipno - Grenzgenial slevu do skiareálu Mitterdorf nenajdete, kontaktujte nás neprodleně na níže uvedeném kontaktu. V takovém případě vám obratem zašleme přihlašovací kód do nejnovější verze mobilní aplikace, která obsahuje všechny slevy. (Důvodem je to, že v některých případech se v obchodech Google Play Store či App Store nezobrazuje nejnovější verze aplikace). Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 773 444 944 

Jak uplatnit slevu

Jdete ve dvojici na pokladnu a předložte celého průvodce (knížku Grenzgenial) s nalistovanou stránkou, na které se nachází odtrhovací poukaz na uvedenou výhodu. Při placení vám bude z průvodce odtržen perforovaný poukaz a poskytnuta uvedená sleva.

Pozor: na pokladně je nutné předkládat celého průvodce - knížku, (nikoli samostatně vytržený poukaz), jinak sleva nebude akceptována.

Kde získáte průvodce Grenzgenial

Průvodce Grenzgenial stojí 200 Kč a zakoupíte ho v prodejních místech na níže uvedeném odkazu. Průvodce obsahuje desítky hodnotných výhod, že při využití 1 – 2 výhod se vám vrátí investované peníze zpět. Průvodce je přenosný. Platnost výhod v aktuálním vydání průvodce je do 30.6.2018.

Zobrazit přehled prodejních míst průvodce Grenzgenial>>>

Celého průvodce Grenzgenial si můžete prohlédnout ZDE>>>

Zobrazit přehled všech výhod v průvodci Grenzgenial>>>

Novinka - mobilní aplikace průvodce Grenzgenial

Slevu 1+1 zdarma můžete využít díky nové mobilní aplikaci „Enjoy Lipno - Grenzgenial“, kterou zakoupíte v obchodech Google Play Store či App Store za 8 €. Aplikace nabízí ještě více výhod než tištěný průvodce a je platná 1 rok od stažení.

Díky této nové mobilní aplikaci máte veškeré slevy vždy po ruce ve vašem chytrém telefonu.

Upozornění: v případě, že po zakoupení aplikace Enjoy Lipno - Grenzgenial slevu do skiareálu Mitterdorf nenajdete, kontaktujte nás neprodleně na níže uvedeném kontaktu. V takovém případě vám obratem zašleme přihlašovací kód do nejnovější verze mobilní aplikace, která obsahuje všechny slevy. (Důvodem je to, že v některých případech se v obchodech Google Play Store či App Store nezobrazuje nejnovější verze aplikace).

Kontakt - skiareál Mitterdorf

Skizentrum Mitterdorf

Mitterfirmiansreut-Philippsreut

Dorfplatz 2

94158 Mitterfirmiansreut

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (možno psát v češtině)

Hlavní pokladna: +49 85 57 239 (pouze německy)

Sněhové informace: +49 85 57 313 (pouze německy)

www.mitterdorf.cz

Kde nás najdete - Skiareál Mitterdorf

Z adresy:

Doporučované ubytování na Lipně

Lipno Lake Resort

 Luxusní rodinné apartmány s vlastní saunou a krbem přímo u lanovky Skiareálu Lipno.

Nejčtenější články

Aktuální sněhové zpravodajství: Ladovská zima, příprava bruslařské dráhy vrcholí

V noci na středu slabě sněžilo a na Lipensku panuje ladovská zima! Jelikož stále mrzne, sílí i led na zamrzlém Lipně a správci ledové magistrály intenzivně pracují na úpravě bruslařské dráhy. Ta je pro veřejné bruslení stále oficiálně mimo provoz, ale předpověď počasí vypadá slibně a otevření bruslařské dráhy vypadá velmi slibně.

Skiareál Lipno má otevřeno 11,8 km sjezdovek, Hochficht má otevřeny všechny sjezdovky (21 km), Sternstein rovněž všechny sjezdovky (5,1  km), Skipark Frymburk obě sjezdovky a dětský park. Běžecké stopy jsou upraveny na Schönebenu (79km), okolo Sternsteinu (28 km), Lipno - Frymburk (12 km) 

Číst dále
Velkou výhodou Sternsteinu je krytá kabinková lanovka
Velkou výhodou Sternsteinu je krytá kabinková lanovka

Skiareál Sternstein - akce 1+1 skipas zdarma

SUPER AKCE na sternsteinu! JEDNA OSOBA PLATÍ, DRUHÁ LYŽUJE celý den ZDARMA. 

V oblíbeném rakouském skiareálu Sternstein, který leží jen 20 min. autem od Lipna a hodinu od Českých Budějovic, si můžete užít celodenní lyžování s exkluzivní slevou 1+1 skipas zdarma. Zkrátka, jedna osoba platí a druhá lyžuje celý den zdarma. 

Stačí, když na pokladně předložíte oblíbeného kapesního turistického průvodce Grenzgenial a hned ušetříte až 28,50 € za 1denní skipas €!

Číst dále

Přehled nejatraktivnějších slev na Lipně a okolí – zima 2017/18

Ušetřete během zimní dovolené na Lipně až několik tisíc

Exkluzivní slevy 1+1 zdarma a další skvělé výhody na skipasy, lyžařské půjčovny a servis. Vstupy do aquaparku a wellness stejně jako slevy do vyhlášených restaurací. Přečtěte si aktuální přehled nejlepších výhod pro volný čas, díky kterým během zimní dovolené na Lipně a okolí ušetříte stokoruny i několik tisíc.

Číst dále
škola skiareál lipno
Lyžařská škola Skischool Lipno

Skiareál Lipno představil novinky zimní sezóny 2017/18

Skiareál Lipno je v těchto dnech v plné přípravě na zimní sezónu. Investice půjdou do desítek miliónů korun.

Na svazích se opět vyřádí rodiny s dětmi, začátečníci i zkušenější lyžaři. Mezi novinky bude patřit prodloužená skicrossová trať, rozšířený snowpark, nebo měřený slalom. Mnozí mají také možnost získat práci v kolektivu místní lyžařské školy, nebo v zázemí areálu.

Číst dále
Nová lanovka na Hochfichtu
Tak bude vypadat nová kabinková lanovka na Hochfichtu

Skiareál Hochficht postaví do příští zimy novou lanovku na Hraničník

moderní kabinková lanovka na hochfichtu

Dlouho omílané téma dostalo reálnou podobu. Ve skiareálu Hochficht postaví do začátku zimní sezóny 2017/18 novou lanovku na vrchol Hraničníku. Tedy pouze na rakouské straně. Bude se jednat o nejnovější typ kabinkové lanovky pro 10 osob od firmy Leitner a ponese jméno Reischelbergbahn. Nová lanovka nahradí dosluhující kotvové vleky Holzschlaglifte a Reischelberglift. 

Číst dále

Bruslařská dráha na Lipně

Fenomén jménem bruslení na zamrzlém Lipně

Kombinace atraktivního lyžování na Lipně i v blízkém Rakousku s bruslením na zamrzlé hladině Lipna. Toto jedinečné a magické spojení můžete zažít pouze na Lipně, a proto je zimní dovolená na Lipně stále populárnější a každoročně přiláká desetitisíce nadšených fandů lyžování a bruslení.

Číst dále
nová lanovka hochficht prostřední stanice
Hotová budova prostřední stanice lanovky, vedle garáž pro kabinky

Stavba nové lanovky na Hochfichtu - aktuální info a fotografie

Nejčerstvější informace z průběhu výstavby

Ve skiareálu Hochficht nedaleko Lipna naplno probíhají stavební práce na nové 10ti-místné kabinkové lanovce Reischlbergbahn, která bude od letošní zimy vozit lyžaře na vrchol Reischlberg (Hraničník). Přečtěte si aktualizované informace z průběhu výstavby a podívejte na nové fotografie.

Číst dále
Nová kabinková lanovka na Hochfichtu
Takto vypadá krytá kabinka pro 10 lidí pro novou lanovku na Hochfichtu

Výstavba nové kabinkové lanovky na Hochfichtu začala

Sotva, co skiareálu Hochficht skončila zimní sezóna a roztálo 50 cm sněhu, který na přelomu dubna a května nečekaně napadl, začala naplno výstavba nové 10místné kabinkové lanovky na vrchol Reischelberg (Hraničník).

Jako první musely být demontovány kotvové vleky Holzschlaglifte. Momentálně probíhají zemní práce v nástupní stanici a mezistanici. 

Číst dále
Svět pod hladinou Frymburk

Výstava Svět pod hladinou ve Frymburku

Úžasná podívaná ze života sladkých vod i oceánů

Ve Frymburku na Lipně byla otevřena jedna z nejzajímavějších zábavních atrakcí pro rodiny s dětmi. Nový Svět pod hladinou ve Wellness Hotelu Frymburk vás zavede do tajů sladkých vod i světových oceánů a jeho návštěva se hlavně pro děti stane nezapomenutelným zážitkem.

Vedle živých ryb můžete obdivovat desítky lastur mušlí či obří čelisti žraloků připomínající právě nabroušenou pilu. Anebo si u foto pointu na hlavu nasadit skafandr z časů Julese Verna a odnést si domů vzpomínku na návštěvu Světa pod hladinou.

Číst dále