Penzion Jantar - ubytování Hochficht

Penzion Jantar | Horní Planá

Rodinný penzion na okraji městečka Horní Planá u Lipna. Penzion nabízí kvalitní a pohodlné ubytování za rozumné ceny včetně skipasu na Hochficht. 

Pohodlné a cenově výhodné ubytování na Lipně

Penzion Jantar nabízí ubytování v pokojích pro 2 – 4 osoby. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, malou ledničku, minibar. WiFi připojení zdarma je k dispozici na každém pokoji.
Dále k dispozici kompletně vybavený apartmán pro 5 osob se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem a kompletně vybavenou kuchyní. V ceně jsou lůžkoviny, ručníky, osušky a toaletní potřeby. Ubytovaní hosté si mohou přímo v penzionu dopřát na baru točené pivo Budvar a další nápoje. Vedle denně připravovaných snídaní a večeří je k dispozici i drobné občerstvení (nakládaný hermelín, utopenec, palačinky, pizza atd.)

  • Počet lůžek: 26
  • Typ ubytování: dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
  • Vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem a WC, TV, malá lednice
  • Internet: WiFi zdarma v každém pokoji
  • Stravování - přímo v penzionu:
    • Bar s točeným pivem Budvar a dalšími nápoji
    • Snídaně formou rautu: šunková a sýrová mísa, cereálie, jogurt, mléko, káva, čaj, džus, pečivo (chléb, houska), sladké pečivo, teplý raut (párek, vajíčka, tousty, atd.).
    • Večeře jednotné denní menu: polévka + hlavní jídlo (domácí česká kuchyně).
  • Úschovna lyží: uzamykatelná garáž v budově penzionu
  • Parkování: přímo před penzionem
  • Ubytování se psem: ne

  • Vzdálenost od skiareálu Hochficht: 37 km (v případě jízdy převozem přes lipenské jezero pouze 19 km)
  • Běžecké stopy: špičkový běžecký areál Schöneben – Hochficht 19 km (v případě jízdy převozem přes lipenské jezero pouze 9 km)
  • Bruslařská dráha na zamrzlém Lipně: 500 m

Lyžařské balíčky se skipasem - zima 2020/21

V ceně balíčku je zahrnuto:

  • úschovna lyží
  • 2 dospělé osoby = 1 slevový průvodce Grenzgenial při pobytu na více než 5 nocí
  • svařák či grog na uvítanou
  • 1× během pobytu domácí dezert
  • každý den lyžování 1 horký nápoj zdarma na osobu (čaj, káva)
  • vstup do dětské herny zdarma po celý den 
Ceny lyžařských balíčků pro dospělé 19 a více let   
skipas  počet nocí vč. snídaně cena v Kč
6denní   7 9 730 
5denní  6 8 400 
4denní   5 7 030

 

Ceny lyžařských balíčků pro mládež 10 - 18,99 let   
skipas  počet nocí vč. snídaně cena v Kč
6denní   7 7 350 
5denní  6 6 400 
4denní   5 5 300

 

Ceny lyžařských balíčků pro děti < 10 let   
skipas  počet nocí vč. snídaně cena v Kč
6denní   7 4 102
5denní  6  3 500 
4denní   5 2 898

Rádi se Vám přizpůsobíme a sestavíme Vám balíček dle Vašich požadavků! V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme za příplatek dopravu od penzionu až pod sjezdovku.             

Máte-li zájem o jiný pobyt s lyžováním na Hochfichtu, vyplňte prosím poptávkový formulář a do poznámky nezapomeňte uvést, o jaký typ skipasu (počet dní) byste měli zájem. 

 

Kratší pobyty se skipasem nabízíme pouze v apartmánech U Jezera vybavené vlastní kuchyní v Nové Peci po telefonní dohodě na tel: 720 440 440.

Kontakt | Penzion Jantar

Palackého 23
382 26 Horní Planá
Tel: +420 728 004 705
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.lipno-jantar.cz 

Doporučované ubytování na Lipně

Lipno Lake Resort

 Luxusní rodinné apartmány s vlastní saunou a krbem přímo u lanovky Skiareálu Lipno.

Nejčtenější články

Hochficht - rakouská kvalita jen kousek od Lipna

Plánujete zimní dovolenou na Lipně a chcete si zpestřit pobyt či zažít na lyžích něco nového? Zkuste lyžování na nedalekém Hochfichtu a nebudete litovat.

Skiareál Hochficht je největším rakouským skiareálem mimo Alpy a najdete ho na rakouské straně Šumavy nedaleko Lipna. Cesta autem Vám zabere jen pár desítek minut a odměnou pro Vás bude nevšední lyžařský zážitek, který na českých horách nenajdete. Navíc za srovnatelné ceny.

Číst dále

Bruslení na Lipně - Ledová magistrála Lipno

Fenomén jménem bruslení na zamrzlém Lipně

Kombinace atraktivního lyžování na Lipně i v blízkém Rakousku s bruslením na zamrzlé hladině Lipna. Toto jedinečné a magické spojení můžete zažít pouze na Lipně, a proto je zimní dovolená na Lipně stále populárnější a každoročně přiláká desetitisíce nadšených fandů lyžování a bruslení.

Číst dále
Svět pod hladinou Frymburk

Výstava Svět pod hladinou ve Frymburku

Úžasná podívaná ze života sladkých vod i oceánů

Ve Frymburku na Lipně byla otevřena jedna z nejzajímavějších zábavních atrakcí pro rodiny s dětmi. Nový Svět pod hladinou ve Wellness Hotelu Frymburk vás zavede do tajů sladkých vod i světových oceánů a jeho návštěva se hlavně pro děti stane nezapomenutelným zážitkem.

Vedle živých ryb můžete obdivovat desítky lastur mušlí či obří čelisti žraloků připomínající právě nabroušenou pilu. Anebo si u foto pointu na hlavu nasadit skafandr z časů Julese Verna a odnést si domů vzpomínku na návštěvu Světa pod hladinou.

Číst dále

Single trail Frymburk na Lipně

Příznivci terénní jízdy na horském kole se konečně dočkali i u největší tuzemské louže, tedy na Lipně. V lese nad malebným městečkem Frymburk vznikl v roce 2016 nový single trail, první svého druhu v jihočeském kraji.

Jeho hlavní předností je úchvatný výhled na jezero z vrcholu Marta a jednoznačně pestrost trailu. Single trail je kocipován, aby ho sjeli rekreační cyklisté i děti od 10 let, ale nudit se nebudou ani zkušení bikeři. 

Číst dále