Penzion U Lípy Hůrka

Zobrazení: 1563

Penzion u Lípy v Hůrce a lyžování na Hochfichtu patří zkrátka k sobě.

Přátelská rodinná atmosféra s pověstnou jihočeskou vstřícností!

Ubytování v rodinném penzionu s příjemnou atmosférou u obce Černá v Pošumaví nabízí lyžařům výhodné balíčky s výraznou slevou na skipas do skiareálu Hochficht a polopenzí. V případě zájmu je možné zajistit dopravu skibusem přímo od penzionu až na Hochficht.

Součástí Penzionu U Lípy je stylová restaurace s krbem a příjemnou rodinnou atmosférou, která se specializuje na českou kuchyni. Hosté si mohou k ubytování zvolit snídani i polopenzi, na přání Vám rádi připravíme také obědy. Skiareál Hochficht je vzdálen 36 km. V případě zájmu je možné zajistit dopravu skibusem přímo na Hochficht za 200 Kč/os. a den. 

Balíčky se zvýhodněným skipasem na Hochficht

Na zimní sezonu pro vás každý rok připravujeme zvýhodněné lyžařské balíčky, které zahrnují ubytování s polopenzí + skipas do skiareálu Hochficht. 

Skipas obdržíte do ruky při příjezdu na penzion, abyste místo postávání ve frontě u pokladny mohli vyrazit rovnou na svah. 

Ceník pobytů se zvýhodněným skipasem 

  • Ceny jsou uvedeny v Kč vč. DPH.
  • Možnost zajištění dopravy skibusem , nástup přímo před penzionem.
  • V rámci polopenze 1 x v týdnu venkovní grilování kuřat.

Ceny pro zimní sezonu 2019 / 2020

Název balíčku  dospělá os. mládež (do 18 let)  děti (do 10 let) 
5 denní ubytování + polopenze + 5 denní skipas   6 990  5 990 2 990
5 denní ubytování + polopenze + 4 denní skipas  6 490 5 490 2 890
5 denní ubytování + polopenze + 3 denní skipas 5 990  5 100  2 790
6 denní ubytování + polopenze + 5 denní skipas 7 790  6 690  3 490
6 denní ubytování + polopenze + 4 denní skipas 7 290  6 290  3 390
6 denní ubytování + polopenze + 3 denní skipas 6 790 5 790  3 290 


Kontakt | Penzion U Lípy 

Hůrka 19

382 26 Horní planá

Telefon: +420 777 129 801

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.lipno-ubytovani.eu 

GPS souřadnice penzionu: 48°44’53.920″N, 14°4’42.180″E

Nejčtenější články

Zřícenina a rozhledna Vítkův Hrádek – nejkrásnější výhled na Lipensku

Užijte si nejkrásnější výhled na Lipno, Šumavu i Alpy na jednom místě z nejvýše položeného hradu v Čechách. Vítkův Hrádek je dostupný autem, na kole i pěšky a otevřen je téměř celý rok. Zřícenina Vítkův Hrádek (Vítkův kámen), který byl založen již ve 13. století, patří k nejoblíbenějším turistickým cílům na Lipensku a jeho návštěvu rozhodně nebudete litovat.

využitje atraktivní slevu 1+1 osoba zdarma 

Díky skvělé spolupráci provozovatelů Vítkova Hrádku s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial můžete po celý rok využít atraktivní slevu 1+1 osoba zdarma pro vstup na rozhlednu, který je placený. V průvodci navíc najdete poukazy na další slevy v blízkém okolí.

Číst dále

Nové vydání turistického průvodce Grenzgenial

Ušetřete během dovolené na lipně stokoruny i více

Nové vydání oblíbeného turistického průvodce Grenzgenial Vám opět přináší 80 tipů a slev pro volný čas nejen z Lipenska, ale i blízkého okolí včetně příhraničí. O to jak ve standardní tištěné verzi, tak též jako mobilní aplikace, která obsahuje ještě více slev než tištěná verze. 

Průvodce, kterého pořídíte za 200 Kč (nebo zdarma k pobytu u spolupracujících ubytovatelů) Vám pomůže během Vaší dovolené ušetřit stokoruny i více. Aktuální vydání průvodce je platné do 30. června 2021. 

Číst dále

Vodní sporty a aktivity na Lipně a Vltavě s atraktivní letní slevou

Dopřejte si vodní sporty a zážitky na Vltavě a Lipně se slevou až 50%

Lipenské jezero a řeka Vltava je doslova rájem pro milovníky zážitků na vodě a od jara do podzimu přitahuje tisíce vodáckých nadšenců. 

Ať už se rozhodnete pro vodácky výlet na Vltavě v Národním Parku Šumava či z Vyššího Brodu, podniknete romantickou plavbu na voru historickým centrem Českého Krumlova, na Lipně zatoužíte pro svižné jízdě na katamaránu či plachetnici (i se zkušeným instruktorem), vyhlídkové plavbě parníkem či motorovým člunem nebo se chcete projet na stále oblíbenějším paddleboardu, v turistickém průvodci Grenzgenial vždy najdete atraktivní slevu, která platí i během letních prázdnin.

Číst dále

U Lipna si půjčíte kvalitní kola, elektrokola či koloběžky se slevou až 50%

Lipensko nabízí vynikající možnosti a bezpočet tras pro výlety na kole, elektrokole, inline bruslích či koloběžce. A to jak pro rodiny s malými dětmi, tak pro sportovně laděné cyklisty a „bajkery“. A vůbec nevadí, že nemáte vlastní vybavení. Téměř v každé obci u Lipna se nachází půjčovny kol, elektrokol, koloběžek, inline bruslí a dalšího cyklistického vybavení.

Díky spolupráci několika oblíbených půjčoven kol s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial pro volný čas na Lipně si můžete zapůjčit kola, inline brusle, elektrokola, koloběžky či elektro koloběžky se slevou až 50% a ušetříte i několik stokorun! 

Číst dále

Přehled nejlákavějších jarních slev pro volný čas na Lipně a v okolí

Bezpečnostní opatření kvůli Koronaviru už téměř opadla, a proto většina turistických atrakcí, ubytovacích zařízení a služeb pro volný čas na Lipně jsou již v provozu.

Díky spolupráci desítek místních podnikatelů s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial můžete využít slevy až 50% . Díky tomu si užijete volný čas na Lipně pestře a výhodně a ještě ušetříte nemalé peníze. 

Číst dále