Lyžujte celý den na Sternsteinu se slevou 1+1 skipas zdarma a ušetřete 28,50 €

Zobrazeno: 6152
kabinkova-lanovka-skiareal-sternstein
Velkou výhodou Sternsteinu je krytá kabinková lanovka Sternsteinexpress

SUPER AKCE na sternsteinu! JEDNA OSOBA PLATÍ, DRUHÁ LYŽUJE celý den ZDARMA. 

V oblíbeném rakouském skiareálu Sternstein, který leží jen 20 min. autem od Lipna a hodinu od Českých Budějovic, si můžete užít celodenní lyžování s exkluzivní slevou 1+1 skipas zdarma. Zkrátka, jedna osoba platí a druhá lyžuje celý den zdarma. 

Stačí, když na pokladně předložíte oblíbeného kapesního turistického průvodce Grenzgenial a hned ušetříte až 27 €!

Tajný tip pro české rodiny jen 20 minut od Lipna a hodinu od Českých Budějovic

Na Lipensku výborně funguje přeshraniční spolupráce se skiareálem Sternstein, který pro své návštěvníky vymyslel tuto velmi lákavou slevu. Další velkou výhodou Sternsteinu je rovněž lyžařská škola s českými instruktory a český personál v restauraci. Zkrátka, zde se budete cítít jako doma i v případě, že dokonale neovládáte němčinu. A jelikož Sternstein leží jen kousek od hraničního přechodu Studánky, je to tam z Lipenska a jižních Čech kousek. 

Proto na Sternsteinu lyžuje stále více českých lyžařů, kteří s oblibou využívají kapesního turistického průvodce pro volný čas - Grenzgenial, který obsahuje desítky exkluzivních slev typu 1+1 zdarma a dalších bonusových výhod pro volný čas z Lipenska i blízkého rakouského a bavorského příhraničí. 

S turistickým průvodcem Grenzgenial si užijete a ušetříte stokoruny i více

Slevy v průvodci Grenzgenial jsou natolik atraktivní, že stačí využít 1-2 výhody a investované dvě stovky máte hned zpět. V případě Sternsteinu ušetříte s průvodcem Grenzgenial až 28,50€!

„Průvodce Grenzgenial mi doporučili v turistickém informačním centru na Lipně. Cena 200 Kč mi poprvé přišla docela vysoká, ale tyto peníze se nám ihned po využití první výhody vrátily zpět a během tří dní na Lipně jsme uspořili přes 1000 Kč. Na Sternsteinu 28,50 € za 1denní skipas, v půjčovně lyží přes 300 Kč a v aquaparku ve Frymburku 230 Kč!“ Jaroslava Nováková - Praha 

Turistický průvodce Grenzgenial stojí 200 Kč a běžně ho zakoupíte v informačních centrech na Lipensku, u ubytovatelů či ostatních prodejních místech. Poslední možností k zakoupení průvodce při cestě na Sternstein je benzínka Armex Oil u hraničního přechodu Studánky, kde s průvodcem Grenzgenial můžete využít slevu 2 Kč/litr pohonných hmot při hotovostní platbě v Eurech. 

Přehled prodejních míst průvodce Grenzgenial zobrazíte ZDE>>>.

Platnost slevy skipas 1+1 zdarma na Sternstein - zima 2017/18

 • Sleva platí ve dnech pondělí – čtvrtek celou zimní sezónu kromě období 24.12.2017 – 6.1.2018 a 19. – 24.2.2018.

Jak slevu 1+1 zdarma na Sternsteinu uplatníte? Je to jednoduché...

 1. Doma v klidu vyplňte odtrhovací kupon v průvodci Grenzgenial s výhodou 1+1 skipas na Sternstein zdarma
 2. Přijděte ve dvojici na pokladnu Sternsteinu a předložte průvodce Grenzgenial
 3. Pokladní Vám z průvodce vytrhne vyplněný kupón
 4. Po zaplacení (hotově v Eurech nebo kartou) prvního celodenní skipasu získáte a druhý skipas ve stejné či nižší hodnotě zdarma
 5. Při placení Vám bude k hodnotě každého skipasu účtována vratná záloha 2 € na skipas, takže se nedivte, že po Vás chtějí o 4 € více. Ty při vrácení skipasů v automatu vedle pokladen dostanete zpět. 

DALŠÍ hodnotné SLEVY S TURISTICKÝM PRŮVODCEM GRENZGENIAL

Je důležité zmínit, že průvodce Grenzgenial není jen o lyžování na Sternsteinu. Obsahuje lákavé slevy také do lyžařských areálů Hochficht, Mitterdorf, Zadov, Frymburk, do aquaparků, wellness, lyží a bruslí, vyhlášených restaurací, na bobovou dráhu a mnohé další celoroční atrakce. 

Prohlédněte si všechny slevy v aktuálním vydání průvodce Grenzgenial>>>

UŽITEČNÉ ODKAZY o průvodci Grenzgenial

 • Webové stránky průvodce Grenzgenial www.grenzgenial.cz
 • Elektronická verze průvodce Grenzgenial (pouze k náhlížení)>>>
 • Přednosti a výhody lyžování na Sternsteinu>>>
 • Aktuální sněhové podmínky na Sternsteinu>>>
 • Přehled prodejních míst průvodce Grenzgenial>>>
 • Dotazy k průvodci Grenzgenial: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kudy do Skiareálu Sternstein

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

Nejčtenější články

běžecké stopy schöneben
Běžkařský ráj na Schönebenu

Aktuální sněhové zpravodajství: Víkend slibuje ideální podmínky na sjezdovkách i v běžeckých stopách

Lepší podmínky jsme si před víkendem nemohli přát. Za posledních 24 hodin napadlo na Lipensku a příhraničí 10 – 20 cm nového sněhu, který vylepšil stav sjezdovek i běžeckých stop. Od pátku má sněžení ustávat a začne opět mrznout, což znamená jediné – vynikající lyžařské podmínky na sjezdovkách v běžeckých stopách.

Hochficht v sobotu otevírá nové sjezdovky a spouští všechny lanovky a vleky, novou sjezdovku otevře i Sternstein a Skiareál Lipno chystá slavnostní zahájení sezóny s velkolepým doprovodným programem.

Číst dále

Přehled nejatraktivnějších slev na Lipně a okolí – zima 2017/18

Ušetřete během zimní dovolené na Lipně až několik tisíc

Exkluzivní slevy 1+1 zdarma a další skvělé výhody na skipasy, lyžařské půjčovny a servis. Vstupy do aquaparku a wellness stejně jako slevy do vyhlášených restaurací. Přečtěte si aktuální přehled nejlepších výhod pro volný čas, díky kterým během zimní dovolené na Lipně a okolí ušetříte stokoruny i několik tisíc.

Číst dále
Velkou výhodou Sternsteinu je krytá kabinková lanovka
Velkou výhodou Sternsteinu je krytá kabinková lanovka

Lyžujte celý den na Sternsteinu se slevou 1+1 skipas zdarma a ušetřete 28,50 €

SUPER AKCE na sternsteinu! JEDNA OSOBA PLATÍ, DRUHÁ LYŽUJE celý den ZDARMA. 

V oblíbeném rakouském skiareálu Sternstein, který leží jen 20 min. autem od Lipna a hodinu od Českých Budějovic, si můžete užít celodenní lyžování s exkluzivní slevou 1+1 skipas zdarma. Zkrátka, jedna osoba platí a druhá lyžuje celý den zdarma. 

Číst dále
škola skiareál lipno
Lyžařská škola Skischool Lipno

Skiareál Lipno představil novinky zimní sezóny 2017/18

Skiareál Lipno je v těchto dnech v plné přípravě na zimní sezónu. Investice půjdou do desítek miliónů korun.

Na svazích se opět vyřádí rodiny s dětmi, začátečníci i zkušenější lyžaři. Mezi novinky bude patřit prodloužená skicrossová trať, rozšířený snowpark, nebo měřený slalom. Mnozí mají také možnost získat práci v kolektivu místní lyžařské školy, nebo v zázemí areálu.

Číst dále
Nová lanovka na Hochfichtu
Tak bude vypadat nová kabinková lanovka na Hochfichtu

Skiareál Hochficht postaví do příští zimy novou lanovku na Hraničník

moderní kabinková lanovka na hochfichtu

Dlouho omílané téma dostalo reálnou podobu. Ve skiareálu Hochficht postaví do začátku zimní sezóny 2017/18 novou lanovku na vrchol Hraničníku. Tedy pouze na rakouské straně. Bude se jednat o nejnovější typ kabinkové lanovky pro 10 osob od firmy Leitner a ponese jméno Reischelbergbahn. Nová lanovka nahradí dosluhující kotvové vleky Holzschlaglifte a Reischelberglift. 

Číst dále

Bruslařská dráha na Lipně

Fenomén jménem bruslení na zamrzlém Lipně

Kombinace atraktivního lyžování na Lipně i v blízkém Rakousku s bruslením na zamrzlé hladině Lipna. Toto jedinečné a magické spojení můžete zažít pouze na Lipně, a proto je zimní dovolená na Lipně stále populárnější a každoročně přiláká desetitisíce nadšených fandů lyžování a bruslení.

Číst dále
nová lanovka hochficht prostřední stanice
Hotová budova prostřední stanice lanovky, vedle garáž pro kabinky

Stavba nové lanovky na Hochfichtu - aktuální info a fotografie

Nejčerstvější informace z průběhu výstavby

Ve skiareálu Hochficht nedaleko Lipna naplno probíhají stavební práce na nové 10ti-místné kabinkové lanovce Reischlbergbahn, která bude od letošní zimy vozit lyžaře na vrchol Reischlberg (Hraničník). Přečtěte si aktualizované informace z průběhu výstavby a podívejte na nové fotografie.

Číst dále
Nová kabinková lanovka na Hochfichtu
Takto vypadá krytá kabinka pro 10 lidí pro novou lanovku na Hochfichtu

Výstavba nové kabinkové lanovky na Hochfichtu začala

Sotva, co skiareálu Hochficht skončila zimní sezóna a roztálo 50 cm sněhu, který na přelomu dubna a května nečekaně napadl, začala naplno výstavba nové 10místné kabinkové lanovky na vrchol Reischelberg (Hraničník).

Jako první musely být demontovány kotvové vleky Holzschlaglifte. Momentálně probíhají zemní práce v nástupní stanici a mezistanici. 

Číst dále
Svět pod hladinou Frymburk

Výstava Svět pod hladinou ve Frymburku

Úžasná podívaná ze života sladkých vod i oceánů

Ve Frymburku na Lipně byla otevřena jedna z nejzajímavějších zábavních atrakcí pro rodiny s dětmi. Nový Svět pod hladinou ve Wellness Hotelu Frymburk vás zavede do tajů sladkých vod i světových oceánů a jeho návštěva se hlavně pro děti stane nezapomenutelným zážitkem.

Vedle živých ryb můžete obdivovat desítky lastur mušlí či obří čelisti žraloků připomínající právě nabroušenou pilu. Anebo si u foto pointu na hlavu nasadit skafandr z časů Julese Verna a odnést si domů vzpomínku na návštěvu Světa pod hladinou.

Číst dále