Landal Marina Lipno - Lipno nad Vltavou

Ladnal Marina Lipno
Apartmány Landal Marina Lipno v zimě

Landal Marina Lipno | Sleva 1+1 skipas zdarma na sternstein  

Ubytování na Lipně + lyžování ve skiareálu Sternstein se slevou na skipas.

Landal Marina Lipno Vám nabízí komfortní ubytování v apartmánech pro 2 - 10 osob s výhodnými balíčky do blízkého skiareálu Sternstein. Ubytování s vlastní půjčovnou lyží a libovolně volitelné dny lyžování na Sternsteinu jsou hlavními plusy balíčku na Sternstein.
Rakouský skiareál Sternstein s moderní kabinkovou a 6sedačkovou lanovkou je od apartmánů Landal Marina Lipno vzdálen pouze 20 min. jízdy autem. 
 
Ještě jste nelyžovali na Sternsteinu? Přečtěte si přednosti skiareálu Sternstein. 

Ubytování Landal Marina Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou jen pár kroků od aqvaparku, vlastní půjčovny lyží či bruslařské dráhy na  zamrzlém Lipně. 

Zobrazit více informací o ubytování Landal Marina Lipno. 

Výhodné balíčky s lyžováním ve skiareálu Sternstein | Landal Marina Lipno

S balíčky na Sternstein od Landal Marina Lipno si díky libovolně volitelným dnům lyžování na Sternsteinu mezi pondělím a pátkem budete moci flexibilně plánovat program Vaší dovolené na Lipně dle Vašeho gusta. 

Součástí balíčku na Sternstein je také zdarma lahev vína, kávový a čajový balíček nebo také možnost zapůjčení kvalitního lyžařského vybavení v resortní půjčovně lyží Lipno Centrum bez nutnosti platit kauci! Zkrátka komfort se vším všudy

Balíček Sternstein - Landal Marina Lipno:  3 libovolně volitelné dny lyžování na Sternsteinu (PO - PÁ)

Cena balíčku zahrnuje:

  • láhev vína na přivítanou, utěrky, kávovou a čajovou sadu, koupelnovou sadu
  • zvýhodněný skipas na 3 z 5 ti dní, vždy od pondělí do pátku za zvýhodněnou cenu
  • povlečené postele a ručníky pro každou zarezervovanou osobu
  • sleva na zapůjčení lyžařského vybavení bez placení kauce v resortní půjčovně Lipno Centrum

Tento balíček je možné uplatnit na pobyty 5.1.-11.2.2015 a od 23.2. do 30.3.2015. Cena balíčku Vám bude připočtena k ceně ubytování. 

Cena pro první dosp. os.

68,- eur  (cca. 1.700,-Kč)

Každá další dosp. os.

59,50 eur (cca. 1.500,-Kč)

mládež a studenti (ročník 1999-1989)* 51,50 eur (cca. 1.400,-Kč)
děti (ročník 2000 -2007) 35,50 eur (ca. 450,-Kč)
*mládež/studenti s platným studentským průkazem 
 
Speciální bonus Sternsteinu pro mladé rodiny: v případě alespoň jednoho platícího rodiče lyžují na Sternsteinu děti do 6 let (r. n. 2009 a mladší) zdarma!

Kontakt a rezervace balíčků Landal Marina Lipno s lyžováním na Sternsteinu

www.marina-lipno.cz

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

tel: +420 380 736 100

Mapa ubytování Landal Marina Lipno | Lyžování Sternstein

Doporučované ubytování na Lipně

Lipno Lake Resort

 Luxusní rodinné apartmány s vlastní saunou a krbem přímo u lanovky Skiareálu Lipno.

Nejčtenější články

Zřícenina a rozhledna Vítkův Hrádek – nejkrásnější výhled na Lipensku

Užijte si nejkrásnější výhled na Lipno, Šumavu i Alpy na jednom místě z nejvýše položeného hradu v Čechách. Vítkův Hrádek je dostupný autem, na kole i pěšky a otevřen je téměř celý rok. Zřícenina Vítkův Hrádek (Vítkův kámen), který byl založen již ve 13. století, patří k nejoblíbenějším turistickým cílům na Lipensku a jeho návštěvu rozhodně nebudete litovat.

využitje atraktivní slevu 1+1 osoba zdarma 

Díky skvělé spolupráci provozovatelů Vítkova Hrádku s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial můžete po celý rok využít atraktivní slevu 1+1 osoba zdarma pro vstup na rozhlednu, který je placený. V průvodci navíc najdete poukazy na další slevy v blízkém okolí.

Číst dále

Nové vydání turistického průvodce Grenzgenial

Ušetřete během dovolené na lipně stokoruny i více

Nové vydání oblíbeného turistického průvodce Grenzgenial Vám opět přináší 80 tipů a slev pro volný čas nejen z Lipenska, ale i blízkého okolí včetně příhraničí. O to jak ve standardní tištěné verzi, tak též jako mobilní aplikace, která obsahuje ještě více slev než tištěná verze. 

Průvodce, kterého pořídíte za 200 Kč (nebo zdarma k pobytu u spolupracujících ubytovatelů) Vám pomůže během Vaší dovolené ušetřit stokoruny i více. Aktuální vydání průvodce je platné do 30. června 2021. 

Číst dále

Vodní sporty a aktivity na Lipně a Vltavě s atraktivní letní slevou

Dopřejte si vodní sporty a zážitky na Vltavě a Lipně se slevou až 50%

Lipenské jezero a řeka Vltava je doslova rájem pro milovníky zážitků na vodě a od jara do podzimu přitahuje tisíce vodáckých nadšenců. 

Ať už se rozhodnete pro vodácky výlet na Vltavě v Národním Parku Šumava či z Vyššího Brodu, podniknete romantickou plavbu na voru historickým centrem Českého Krumlova, na Lipně zatoužíte pro svižné jízdě na katamaránu či plachetnici (i se zkušeným instruktorem), vyhlídkové plavbě parníkem či motorovým člunem nebo se chcete projet na stále oblíbenějším paddleboardu, v turistickém průvodci Grenzgenial vždy najdete atraktivní slevu, která platí i během letních prázdnin.

Číst dále

U Lipna si půjčíte kvalitní kola, elektrokola či koloběžky se slevou až 50%

Lipensko nabízí vynikající možnosti a bezpočet tras pro výlety na kole, elektrokole, inline bruslích či koloběžce. A to jak pro rodiny s malými dětmi, tak pro sportovně laděné cyklisty a „bajkery“. A vůbec nevadí, že nemáte vlastní vybavení. Téměř v každé obci u Lipna se nachází půjčovny kol, elektrokol, koloběžek, inline bruslí a dalšího cyklistického vybavení.

Díky spolupráci několika oblíbených půjčoven kol s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial pro volný čas na Lipně si můžete zapůjčit kola, inline brusle, elektrokola, koloběžky či elektro koloběžky se slevou až 50% a ušetříte i několik stokorun! 

Číst dále

Přehled nejlákavějších jarních slev pro volný čas na Lipně a v okolí

Bezpečnostní opatření kvůli Koronaviru už téměř opadla, a proto většina turistických atrakcí, ubytovacích zařízení a služeb pro volný čas na Lipně jsou již v provozu.

Díky spolupráci desítek místních podnikatelů s regionálním turistickým průvodcem Grenzgenial můžete využít slevy až 50% . Díky tomu si užijete volný čas na Lipně pestře a výhodně a ještě ušetříte nemalé peníze. 

Číst dále