Česko-rakouské lyžování...
...na Lipně!

landal-marina-lipno-banner b

Home Ubytování Hochficht

Lokalita

Typ ubytování

Ubytování Hochficht

Výhodné ubytování "doma" na Lipně v blízkosti skiareálu Hochficht

Na této stránce najdete nejširší nabídku pobytových balíčků skiareálu Hochficht pro zimní sezónu 2016/17, které v ceně pobytu obsahují ubytování v blízkosti skiareálu Hochficht, velmi zvýhodněný skipas, v některých případech i dopravu skibusem a další služby. Zvýhodněný skipas je platný celou zimní sezónu včetně vánočních a jarních prázdnin. 

Pro usnadnění můžete Váš výběr ubytování na Lipně zúžit dle lokality a typu ubytování. Pokud si rezervujete některý z těchto balíčků, skipas na Hochficht obdržíte přímo u svého ubytovatele, abyste mohli bez dalšího zdržování vyrazit z parkoviště rovnou na lanovku.

apartmany-lipno-lake-resort-lipno-nad-vltavou

Apartmány Lipno Lake Resort | balíček Hochficht

Ubytování na Lipně + skipas na Hochficht za zvýhodněnou cenu!

Využijte lákavou kombinaci luxusního ubytování Lipno Lake Resort s možností atraktivního lyžování na nedalekém Hochfichtu ve srovnatelné kvalitě s menšími alpskými středisky. Luxusní rodinné apartmány Lipno Lake Resort v Lipně nad Vltavou Vám nabízí bohatý pobytový balíček se zvýhodněným skipasem do skiareálu Hochficht. V ceně balíčku je zahrnut neomezený vstup do aquaparků, slevový průvodce Grenz Genial a libovolné využívání vlastní sauny.

zima-landal-marina-lipno 100x100

Landal Marina Lipno | Balíček se skipasem na Hochficht

Ubytování na Lipně + lyžování ve skiareálu Hochficht se slevou na skipas.

Landal Marina Lipno Vám nabízí komfortní ubytování v apartmánech pro 2 - 10 osob s výhodnými balíčky do skiareálu Hochficht. Ubytování s vlastní půjčovnou lyží a libovolně volitelné dny lyžování na Hochfichtu jsou hlavními přednostmi balíčků Landal Marina Lipno. Jedinečné ubytování se nachází v Lipně nad Vltavou a přímo před apartmány je nástup na bruslařskou dráhu na zamrzlém Lipně. 

Penzion Nové Chalupy | pobytový balíček Hochficht

ubytovani-lipno-nova-pec-penzion-nove-chalupy

Ubytování na Lipně + skipas na Hochficht v jedné ceně!

Penzion Nové Chalupy v obci Nová Pec Vám nabízí výhodné pobytové balíčky s ubytováním v moderně zařízených nekuřáckých apartmánech a velmi zvýhodněným skipasem na Hochficht, vzdáleném jen 25 min. autem! Nedaleko Penzionu Nové Chalupy se nacházejí upravované běžecké trasy.

Hotel Vltava Frymburk | pobytový balíček Hochficht

hotel vltava budova

Ubytování Lipno + lyžování Hochficht se slevou na skipas

Hotel Vltava Frymburk s vyhřívaným bazénem a saunou vzdálený jen 300 m od bruslařské dráhy na Lipně pro příznivce lyžování na nedalekém Hochfichtu připravil výhodné víkendové i týdenní balíčky se zvýhodněným skipasem, polopenzí a využitím sauny.

Penzion Plánička | balíček Hochficht

ubytovani-v-penzionu-planicka-lipno

Ubytování na Lipně + lyžování na Hochfichtu s vlastním skibusem a slevou na skipas

Penzion Plánička nacházející se na poklidném místě mezi Frymburkem a Černou v Pošumaví Vám nabízí výhodný balíček na Hochficht. Ubytování s polopenzí, zvýhodněný skipas na Hochficht (3,4 či 5 dní), doprava vlastním minibusem a relaxace v sauně, to vše máte v ceně balíčku.

Penzion Dobík Pasečná | pobytový balíček Hochficht

penzion-rak-ubytovni-cerna-v-posumaviUbytování na Lipně + zvýhodněný skipas na Hochficht v jedné ceně!

Rodinný Penzion Dobík s ubytováním uprostřed nádherné přírody v osadě Pasečná nedaleko hranic s Rakouskem Vám nabízí výhodné balíčky se zvýhodněným skipasem na Hochficht a polopenzí. V případě zájmu je možné zajistit dopravu skibusem přímo od penzionu až na Hochficht.

Penzion Rak - Jestřábí | pobytový balíček Hochficht

penzion-rak-cerna-v-posumavi-zima

Ubytování na Lipně + skipas na Hochficht v jedné ceně!

Útulný rodinný Penzion Rak s výhledem na jezero Lipno v osadě Jestřábí u Černé v Pošumaví Vám nabízí výhodné pobytové balíčky do skiareálu Hochficht zahrnující v jedné ceně ubytování, polopenzi ve vlastní restauraci a velmi zvýhodněný „balíčkový" skipas. V případě zájmu je možné zajistit dopravu skibusem přímo od penzionu až na Hochficht.

Hotel Na Jezeře Jenišov | pobytový balíček Hochficht

hotel-na-jezere-jenisov

Ubytování na Lipně + lyžování Hochficht se slevou na skipas

Hotel Na Jezeře v osadě Jenišov u Horní Plané pro vás připravil výhodné pobytové balíčky s atraktivním lyžováním na rakouském Hochfichtu, které obsahují v ceně pobytu ubytování a výraznou slevu na skipas. Na přání si můžete v Hotelu Na Jezeře objednat k balíčku také skibus na Hochficht, který odjíždí přímo od hotelu.

Penzion U Lípy Hůrka | pobytový balíček Hochficht

penzion-u-lipy-lipno-zima

Ubytování na Lipně + skipas na Hochficht v jedné ceně!

Penzion u Lípy v Hůrce a lyžování na Hochfichtu patří zkrátka k sobě. Ubytování v rodinném penzionu s příjemnou atmosférou u obce Černá v Pošumaví nabízí lyžařům výhodné balíčky s výraznou slevou na skipas do skiareálu Hochficht a polopenzí.

Penzion Alma Nová Pec | balíček Hochficht

penzion-alma-nova-pec zima 800x600

Ubytování na Lipně + lyžování na Hochfichtu se slevou na skipas

Rodinný penzion Alma se nachází na okraji malebné šumavské obce Nová Pec, která je vzdálena pouze 25 minut jízdy autem od vyhlášeného rakouského skiareálu Hochficht. Pro ubytované hosty zajišťujeme dopravu skibusem z penzionu až pod sjezdovku!

Apartmány Weiss Nová Pec | pobytový balíček Hochficht

apartmany-weiss-nova-pec-lipno

Ubytování na Lipně + zvýhodněný skipas na Hochficht v ceně pobytu!

Apartmány Weiss v Nové Peci, vzdálené jen 25 min. autem od Hochfichtu Vám připravily pestrou nabídku balíčků se zvýhodněným skipasem na Hochficht. Ubytování Apartmány Weiss nabízí víkendové i výhodnější všednodenní balíčky s výraznou slevou na skipas.

Penzion Sen Černá v Pošumaví | pobytový balíček Hochficht 

penzion sen zima

Ubytování na Lipně + skipas na Hochficht v jedné ceně!

Penzion Sen v Černé v Pošumaví leží přímo u hlavní trasy do skiareálu Hochficht a nabízí výhodné pobytové balíčky se zvýhodněným skipasem, který obdržíte přímo na penzionu. V případě zájmu je možné rezervovat místo ve vyhřátém skibusu na Hochficht, který odjíždí pouhých 50 m od penzionu. Je ideálním výchozím bodem pro turistické cíle. Náš příjemný personál Vám poskytne příjemné, rodinné zázemí pro Váš pobyt na Lipně.

Wellness Hotel Frymburk | lyžařský balíček Hochficht

wellness-hotel-frymburk-ubytovani

Ubytování Lipno + lyžování Hochficht se slevou na skipas

Wellness Hotel Frymburk Vám připravil ve spolupráci se skiareálem Hochficht výhodné pobytové balíčky zahrnující v ceně pobytu, polopenzi, zvýhodněný skipas, volné využití aquaparku, vstup do saunového světa a slevu na wellness procedury či hotelovou půjčovnu lyží. 

«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»
Strana 1 z 5