Česko-rakouské lyžování...
...na Lipně!

landal-marina-lipno-banner b

Home Skipark Frymburk Dětský park Médi Kubíka

Oznámení o provozu Skiparku Frymburk v zimní sezóně 2014/15

Vážení návštěvníci Skiparku Frymburk,
bohužel Vám s politováním musíme oznámit, že i přes veškeré úsilí, nemalé finanční náklady i výpomoc městyse Frymburk a dalších zainteresovaných stran se nám z administrativních důvodů nepodaří v roce 2014 Skipark Frymburk zprovoznit. Číst dál…

LYŽOVÁNÍ S RADOSTÍ A ÚSMĚVEM V PRVNÍM DĚTSKÉM PARKU MÉDI KUBÍKA V ČESKÉ REPUBLICE

Dětský park Médi Kubíka je jedno velké zábavné lyžařské hřiště pro malé děti a začátečníky. Nachází se hned vedle parkoviště na široké louce o rozloze 1,1 ha s mírným sklonem a je tedy velmi snadno přístupné i pro malé děti.

Dva pohodlné pojízdné koberce a zábava s velkým „Z" pod dohledem maskota Médi Kubíka

V dětském parku Médi Kubíka čeká na Vaše děti radost z lyžování se vším všudy a bez námahy. Na vrchol dětského parku je pohodlně vyvezou dva „kouzelné" pojízdné koberce o délce 100 a 80 m, které jsou naprosto bezpečné i pro děti, které stojí poprvé na lyžích.
Nenáročný a široký výcvikový svah s tunely, podjezdy, zvířecími figurkami a dalšími zábavnými atrakcemi jsou garancí radosti z lyžování od samotného počátku.

Pokud Vaše děti (a to se dříve či později stane) lyžování omrzí, snadno je zabavíte na lyžařském kolotoči a dobrodružné jízdě na gumových kruzích po snowtubingové dráze s klopenými zatáčkami.
Místní lyžařská škola Médi Kubíka vyznává nenucenou a hravou formu lyžařské výuky pro děti od 3 let. Součástí výuky jsou různé hry a soutěže s maskotem Méďou Kubíkem, během kterých děti s radostí a lehkostí zvládnou své první metry na lyžích.

Ceník lyžařské školy ve Skiparku Frymburk zobrazíte ZDE >>>

Plánek dětského parku Médi Kubíka | Skipark Frymburk na Lipně

detsky-park-medi-kubika-skipark-frymburk 02

Hlad i zimu zažene Ranč U tří Anč

Pokud Vám během lyžování vyhládne nebo začnou mrznout prsty, dejte si pauzu a navštivte občerstvení Ranč U tří Anč. Můžete se posadit do vyhřáté místnosti nebo se při slunečném počasí zůstat venku na prosluněné terase s výhledem na dětské hřiště Médi Kubíka a díky příjemně hřejivým paprskům horského sluníčka nachytat trochu „bronzu".

Lyžařská půjčovna přímo u dětského parku

Pokud chcete vzít Vaše děti poprvé na lyže, nemusíte ztrácet čas a peníze sháněním dětské výbavy. Přímo u dětského parku se nachází půjčovna lyží s kvalitním vybavením a proškoleným personálem, který pro Vás vybere vhodné vybavení a ještě Vám ho na místně individuálně nastaví tak, aby lyžování bylo příjemné a také bezpečné. Není nic horšího než učit malé dítě lyžovat s nevhodnými či špatně nastavenými lyžemi, proto se neváhejte obrátit na služby naší lyžařské půjčovny.

Více informací a ceník lyžařské půjčovny zobrazíte ZDE >>>

Užitečné odkazy o Skiparku Frymburk

Zdroj: Skipark Frymburk

Práva na změny a tiskové chyby vyhrazena!