Česko-rakouské lyžování...
...na Lipně!

landal-marina-lipno-banner b

Home Skipark Frymburk Dětský park Médi Kubíka

LYŽOVÁNÍ S RADOSTÍ A ÚSMĚVEM V DĚTSKÉM PARKU MÉDI KUBÍKA

Dětský park Médi Kubíka je jedno velké zábavné lyžařské hřiště pro malé děti a začátečníky. Nachází se hned vedle parkoviště na široké louce o rozloze 1,1 ha s mírným sklonem a je tedy velmi snadno přístupné i pro malé děti.

Dva pohodlné pojízdné koberce a zábava s velkým „Z" pod dohledem maskota Médi Kubíka

V dětském parku Médi Kubíka čeká na Vaše děti radost z lyžování se vším všudy a bez námahy. Na vrchol dětského parku je pohodlně vyvezou dva „kouzelné" pojízdné koberce o délce 100 a 80 m, které jsou naprosto bezpečné i pro děti, které stojí poprvé na lyžích.

Nenáročný a široký výcvikový svah s tunely, podjezdy, zvířecími figurkami a dalšími zábavnými atrakcemi jsou garancí radosti z lyžování od samotného počátku.

Pokud Vaše děti (a to se dříve či později stane) lyžování omrzí, snadno je zabavíte na lyžařském kolotoči a dobrodružné jízdě na gumových kruzích po snowtubingové dráze s klopenými zatáčkami.
Místní lyžařská škola Médi Kubíka vyznává nenucenou a hravou formu lyžařské výuky pro děti od 3 let. Součástí výuky jsou různé hry a soutěže s maskotem Méďou Kubíkem, během kterých děti s radostí a lehkostí zvládnou své první metry na lyžích.

Plánek dětského parku Médi Kubíka

detsky-park-medi-kubika-skipark-frymburk 02

Hlad i zimu zažene Ranč U tří Anč

Pokud Vám během lyžování vyhládne nebo začnou mrznout prsty, dejte si pauzu a navštivte občerstvení Ranč U tří Anč. Můžete se posadit do vyhřáté místnosti nebo se při slunečném počasí zůstat venku na prosluněné terase s výhledem na dětské hřiště Médi Kubíka a díky příjemně hřejivým paprskům horského sluníčka nachytat trochu „bronzu".

Zdroj: Skipark Frymburk s.r.o.

Práva na změny a tiskové chyby vyhrazena!