Česko-rakouské lyžování...
...na Lipně!

landal-marina-lipno-banner b

Home Lyžujte celý den na Sternsteinu se slevou 1+1 skipas zdarma

Super akce! Jedna osoba platí, druhá lyžuje na Sternsteinu zdarma.
Jen 20 minut od Lipna a hodinu od Českých Budějovic!

skiareal-sternstein-lanovka 01

V oblíbeném rakouském skiareálu Sternstein, který leží jen 20 min. autem od Lipna a hodinu od Českých Budějovic, si můžete užít celodenní lyžování s exkluzivní slevou 1+1 skipas zdarma.

Zkrátka, jedna osoba platí a druhá lyžuje celý den zdarma. Stačí, když na pokladně předložíte oblíbeného kapesního turistického průvodce Grenzgenial a hned ušetříte až 27 €! 

Velkou výhodou Sternsteinu je rovněž lyžařská škola s českými instruktory a český personál v restauraci. 

Celodenní skipas pro 2. osobu zdarma a další slevy s turistickým průvodcem Grenzgenial

pruvodce-grenzgenial-2016_17Na Lipensku výborně funguje zejména díky novému Destinačnímu managementu LIPENSKO o.p.s. přeshraniční spolupráce. 

Proto zde stále více návštěvníků Lipenska i blízkého příhraničí s oblibou využívá kapesního turistického průvodce pro volný čas - Grenzgenial, který obsahuje desítky exkluzivních slev typu 1+1 zdarma a dalších bonusových výhod pro volný čas z Lipenska i blízkého rakouského a bavorského příhraničí. 

Užívejte si a šetřete nemalé peníze

Slevy v průvodci Grenzgenial jsou natolik atraktivní, že stačí využít 1-2 výhody a investované dvě stovky máte hned zpět. V případě Sternsteinu ušetříte s průvodcem Grenzgenial až 27 €!

„Průvodce Grenzgenial mi doporučili v turistickém informačním centru na Lipně. Cena 200 Kč mi poprvé přišla docela vysoká, ale tyto peníze se nám ihned po využití první výhody vrátily zpět a během tří dní na Lipně jsme uspořili přes 1000 Kč. Na Sternsteinu 27 € za 1denní skipas, v půjčovně lyží přes 300 Kč a v aquaparku ve Frymburku 230 Kč!“ Jaroslava Nováková - Praha 

Turistický průvodce Grenzgenial stojí 200 Kč a běžně ho zakoupíte v informačních centrech na Lipensku, u ubytovatelů či ostatních prodejních místech. Poslední možností k zakoupení průvodce při cestě na Sternstein je benzínka Armex Oil u hraničního přechodu Studánky, kde s průvodcem Grenzgenial můžete využít slevu 2 Kč/litr pohonných hmot při hotovostní platbě v Eurech. 

Přehled prodejních míst průvodce Grenzgenial zobrazíte ZDE>>>.

Platnost slevy skipas 1+1 zdarma na Sternstein - zima 2016/17

  • Sleva platí ve dnech pondělí – čtvrtek celou zimní sezónu 2016/17 kromě období 26.12.2016 – 5.1.2017 a 20. – 23.2.2017.

 Jak slevu 1+1 zdarma na Sternsteinu uplatníte? Je to jednoduché...

  1. Doma v klidu vyplňte odtrhovací kupon v průvodci Grenzgenial s výhodou 1+1 skipas na Sternstein zdarma
  2. Přijděte ve dvojici na pokladnu Sternsteinu a předložte průvodce Grenzgenial
  3. Pokladní Vám z průvodce vytrhne vyplněný kupón
  4. Po zaplacení (hotově v Eurech nebo kartou) prvního celodenní skipasu získáte a druhý skipas ve stejné či nižší hodnotě zdarma
  5. Při placení Vám bude k hodnotě každého skipasu účtována vratná záloha 2 € na skipas, takže se nedivte, že po Vás chtějí o 4 € více. Ty při vrácení skipasů v automatu vedle pokladen dostanete zpět. 
sjezdovka-sternstein 02 destke-hriste-sternstein

Nejlepší slevy na Lipně a v okolí nejen pro lyžaře

Je důležité zmínit, že průvodce Grenzgenial není jen o lyžování na Sternsteinu. Obsahuje lákavé slevy také do lyžařských areálů Hochficht, Mitterdorf, Zadov, Frymburk, do aquaparků, wellness, lyží a bruslí, vyhlášených restaurací, Hopsária a mnohé další.

Prohlédněte si všechny slevy v aktuálním vydání průvodce Grenzgenial>>>

UŽITEČNÉ ODKAZY

Mapa | Skiareál Sternstein

    From Address:

    Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.