Česko-rakouské lyžování...
...na Lipně!

landal-marina-lipno-banner b

Home Lyžujte celý den na Sternsteinu se slevou 1+1 skipas zdarma

Super akce! Jedna osoba platí, druhá lyžuje na Sternsteinu zdarma.
Jen 20 minut od Lipna a hodinu od Českých Budějovic!

skiareal-sternstein-lanovka 01

V oblíbeném rakouském skiareálu Sternstein, který leží jen 20 min. autem od Lipna a hodinu od Českých Budějovic, si můžete užít celodenní lyžování s exkluzivní slevou 1+1 skipas zdarma.

Zkrátka, jedna osoba platí a druhá lyžuje celý den zdarma. Stačí, když na pokladně předložíte oblíbeného kapesního turistického průvodce Grenzgenial a hned ušetříte až 26,50 €! 

Velkou výhodou Sternsteinu je také skibus z Lipenska, lyžařská škola s českými instruktory a český personál v restauraci. 

Celodenní skipas pro 2. osobu zdarma a další slevy s turistickým průvodcem Grenzgenial

pruvodce-grenzgenial-obalka-2015Na Lipensku výborně funguje zejména díky novému Destinačnímu managementu LIPENSKO o.p.s. přeshraniční spolupráce. 

Proto zde stále více návštěvníků Lipenska i blízkého příhraničí s oblibou využívá kapesního turistického průvodce pro volný čas - Grenzgenial, který obsahuje desítky exkluzivních slev typu 1+1 zdarma a dalších bonusových výhod pro volný čas z Lipenska i blízkého rakouského a bavorského příhraničí. 

Užívejte si a šetřete nemalé peníze

Slevy v průvodci Grenzgenial jsou natolik atraktivní, že stačí využít 1-2 výhody a investované dvě stovky máte hned zpět. V případě Sternsteinu ušetříte s průvodcem Grenzgenial až 26,50 €!

„Průvodce Grenzgenial mi doporučili v turistickém informačním centru na Lipně. Cena 200 Kč mi poprvé přišla docela vysoká, ale tyto peníze se nám ihned po využití první výhody vrátily zpět a během tří dní na Lipně jsme uspořili přes 1000 Kč. Na Sternsteinu 26,50 € za 1denní skipas, v půjčovně lyží přes 300 Kč a v aquaparku ve Frymburku 230 Kč!“ Jaroslava Nováková - Praha 

Turistický průvodce Grenzgenial stojí 200 Kč a běžně ho zakoupíte v informačních centrech na Lipensku, u ubytovatelů či ostatních prodejních místech. Poslední možností k zakoupení průvodce při cestě na Sternstein je benzínka Armex Oil u hraničního přechodu Studánky, kde s průvodcem Grenzgenial můžete využít slevu 2 Kč/litr pohonných hmot při hotovostní platbě v Eurech. 

Přehled prodejních míst průvodce Grenzgenial zobrazíte ZDE>>>.

Platnost slevy skipas 1+1 zdarma na Sternstein - zima 2015/16

  • Sleva platí od PONDĚLÍ do ČTVRTKA. Sleva neplatí v termínech 24.12.2015 - 06.01.2016 a 15.02. - 21.02.2016 (vánoční a jarní prázdniny v Horním Rakousku)

 Jak slevu 1+1 zdarma na Sternsteinu uplatníte? Je to jednoduché...

  1. Doma v klidu vyplňte odtrhovací kupon v průvodci Grenzgenial s výhodou 1+1 skipas na Sternstein zdarma
  2. Přijděte ve dvojici na pokladnu Sternsteinu a předložte průvodce Grenzgenial
  3. Pokladní Vám z průvodce vytrhne vyplněný kupón
  4. Po zaplacení (hotově v Eurech nebo kartou) prvního celodenní skipasu získáte a druhý skipas ve stejné či nižší hodnotě zdarma
  5. Při placení Vám bude k hodnotě každého skipasu účtována vratná záloha 2 € na skipas, takže se nedivte, že po Vás chtějí o 4 € více. Ty při vrácení skipasů v automatu vedle pokladen dostanete zpět. 
sjezdovka-sternstein 02 destke-hriste-sternstein

Nejlepší slevy na Lipně a v okolí nejen pro lyžaře

Je důležité zmínit, že průvodce Grenzgenial není jen o lyžování na Sternsteinu. Obsahuje lákavé slevy také do lyžařských areálů Hochficht, Mitterdorf, Zadov, Frymburk, do aquaparků, wellness, lyží a bruslí, vyhlášených restaurací, Hopsária a mnohé další.

Prohlédněte si všechny slevy v aktuálním vydání průvodce Grenzgenial>>>

Skibus z Lipenska na Sternstein

Už žádný stres s řízením auta a místo toho voňavý svařák či vyhlášené pivo z nedalekého kláštera Schlägl! Z Lipenska vyráží od 25.12. do 13.3. každý den skibus Destinačního managementu Lipensko o.p.s., který vás zdarma nebo za pár korun (nejdražší jízdenka stojí 40 Kč) dopraví až pod sjezdovku.

Skibus jezdí na trase Frymburk – Lipno nad Vltavou – Loučovice – Vyšší Brod – Sternstein - Bad Leonfelden a zpět. Více info o skibusu zobrazíte ZDE>>>.

Pokud se přesto chcete vydat na Sternstein autem, doporučujeme Vám tuto trasu:

Směr Lipno nad Vltavou -> Vyšší Brod -> Studánky (hr. přechod) -> Bad Leonfelden (v táhlém, dlouhém klesání ca. 1 km před Bad Leonfeldenem odbočte vpravo u zelené navigační cedule s nápisem Sternsteinlifte a pokračujte dále 1 km až k parkovišti skiareálu, které je zdarma). 

UŽITEČNÉ ODKAZY

Mapa | Skiareál Sternstein

    From Address:

    Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.