Česko-rakouské lyžování...
...na Lipně!

landal-marina-lipno-banner b

Home Den českého rodinného lyžování na Sternsteinu 22.12.2013 | lipno-sternstein-hochficht.cz
Pondělí, 16 Prosinec 2013 13:34

České rodiny oslaví na Sternsteinu předčasné Vánoce už v neděli

sjezdovka-sternstein 01Jednodenní rodinný skipas na Sternstein až pro 2 dospělé + 3 děti jen za 40 € a tím pádem úspora až 1 600 Kč.

Tento lákavý předvánoční dárek připravili provozovatelé skiareálu Sternstein na neděli 22. prosince 2013 speciálně pro české rodiny jako poděkování na přízeň.

Sternstein, který leží hned za hranicemi jen 20 minut autem od Lipna a hodinu z Českých Budějovic, se stal „tajným tipem" mnohých českých lyžařů a Češi zde tvoří přes 50% celkové klientely. Nejvíce si pochvalují nepřeplněné sjezdovky, pohodlnou kabinkovou lanovku či možnost lyžařské výuky v českém jazyce.

POZOR: Pokud jste odeslali registraci později než v pátek 20.12. do 15.30, vytiskněte si Vaši odeslanou emailovou zprávu a předložte ji v neděli na kase. Kancelář Sternsteinu byla po 15.30 zavřena, a proto jste nemohli obdržet odpověď. Vaše registrace však platí a po předložení vytištěného emailu na pokladně obdržíte zvýhodněný rodinný skipas!

Den českého rodinného lyžování na Sternsteinu 22. prosince 2013

Velmi zvýhodněný rodinný skipas na Sternstein za 40 €,- může získat úplně každý. Stačí jen včas emailem odeslat žádost o registraci podle pokynů uvedených na konci tohoto článku.
Čím dříve, tím lépe. Počet rodin je totiž omezen z důvodu zachování rozumné kapacity skiareálu garantující příjemné lyžování a nepřeplněné sjezdovky.

„Chceme, aby čeští lyžaři měli z návštěvy Sternsteinu příjemný zážitek a s tím velmi souvisí i omezená kapacita skiareálu a bezpečnost na sjezdovkách. Lidé se k nám rádi vracejí právě díky tomu, že u nás není hlava na hlavě", vysvětlil Andreas Eckerstorfer, jednatel skiareálu Sternstein.

Rodina, která se zaregistruje a získá zvýhodněný celodenní skipas za 40 €, ušetří díky domu až 58,5 € (ca. 1 600 Kč) proti pultovému ceníku!

Lyžování na Sternsteinu pro dva za cenu jednoho s knížkou Grenzgenial

Kdo se nestihne zaregistrovat včas, může i tak na Sternsteinu výrazně ušetřit. Stačí si za 200 Kč zakoupit v ubytovacích zařízeních či informačních centrech „geniálně výhodného průvodce pro volný čas – knížku Grenzgenial", která obsahuje poukaz na slevu 1+1 skipas zdarma (jeden platí, druhý lyžuje zdarma) a přes 100 dalších atraktivních slev pro volný čas na Lipensku a v blízkém příhraničí. Veškeré info o knížce Grenzgenial na www.grenzgenial.cz 

Lyžařská škola na Sternsteinu s česky hovořícími instruktory

Na Sternsteinu je v provozu kabinková a 6sedačková lanovka každý den od 8.30 do 16.15. Otevřeno je 3,3 km sjezdovek včetně dětského zábavného parku Elefuntasia s českými instruktory. Denně aktualizované sněhové podmínky najdete zde>>>

Lyžařskou výuku v českém jazyce můžete rezervovat na kontaktu: 776 586 898 nebo emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

Registrace pro získání zvýhodněného rodinného skipasu na Sternstein

Odešlete prosím níže uvedené údaje na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy uveďte: Registrace – Den českého rodinného lyžování na Sternsteinu 22. 12. 2013

  • Jméno, příjmení
  • Počet dosp. osob (max. 2):
  • Počet dětí do 15 let (max. 3):
  • Bydliště:

Změny vyhrazeny!