Česko-rakouské lyžování...
...na Lipně!

landal-marina-lipno-banner b

Home Wave sport opening 2013 – skiareál Sternstein | lipno-sternstein-hochficht.cz
Úterý, 10 Prosinec 2013 06:29

Přijďte si v pátek na Sternstein zazávodit a vyzkoušet nejnovější lyže

lanovka-sternstein-vrchol 01

Pátek 13. není pro všechny špatným datem. Testování lyží světových značek zdarma, škola carvingu s bývalým závodníkem světového poháru, lyžařská lekce s českými instruktory či závody v obřím slalomu...

To a mnohé další nabídne sportovně zábavná akce s názvem Wave sport opening, která proběhne ve skiareálu Sternstein u Vyššího Brodu v pátek 13. prosince 2013. 

Na Wave sport opening na Sternsteinu se může vydat úplně každý, stačí pouze potvrdit účast na emailu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 12. prosince 2013, aby pro všechny bylo zajištěn dostatečný počet testovacích lyží.

Na Sternsteinu leží 30 – 60 cm sněhu a sněhové podmínky jsou velmi dobré. Otevřeny jsou sjezdovky Slalomhang , Standartabfahrt a zábavný dětský park Elefuntasia.

Zájemci si budou moct u dolní stanice kabinkové lanovky Sternstein Express zdarma vyzkoušet nejnovější modely světových carvingových lyží značek, naučit se správný carvingový oblouk pod vedením bývalého českého závodníka světového poháru v lyžování nebo poměřit své síly s ostatními v otevřeném obřím slalomu.

Lyžařská výuka dětí s česky hovořícími instruktory zdarma

Na akci jsou zvány také děti, pro které lyžařská škola Happys Schi Sternstein připravila ukázkovou lekci zdarma s česky hovořícími instruktory.

S knížkou Grenzgenial lyžují na Sternsteinu dva, platí pouze jeden!

Tip jak ušetřit: Kdo přijde v pátek ve dvojici a na pokladně předloží „geniálně výhodného průvodce – knížku Grenzgenial" získá skipas na celý den pro 2. osobu zdarma. Více info o této výhodě ZDE>>>

Program Wave sport opening 2013 na Sternsteinu

Pátek 13. prosince 2013

9.30 – 16.15 testování nejnovějších lyží značek Atomic, Salomon, Blizzard a další + škola carvingu pod vedením Jana Soukupa (bývalého závodníka světového poháru a nyní rychlostního sjezdaře)
10.30. – 11.30 zdarma lekce lyžařské školy Happys Schi s česky hovořícími instruktory
13.30 závody v obřím slalomu pro každého
15.30 vyhlášení závodů
16.15 konec testování a lyžování 

 Změny vyhrazeny!

skitest-sternstein-opening-13-12-2013