Česko-rakouské lyžování...
...na Lipně!

landal-marina-lipno-banner b

Home Hochficht hledá hudební hvězdu | lipno-sternstein-hochficht.cz
Pátek, 23 Listopad 2012 05:48

Slavnostní zahájení sezóny na Hochfichtu ozdobí 8.12. jedinečná hudební show

skiopening-hochficht-hleda-hudebni-hvezdu

Staň se vítězem hudební show při skiopeningu 8. prosince a vyhraj VIP lyžování na Hochfichtu pro celou kapelu!

V noci 29. 11. začalo zasněžování sjezdovek, na Hochfichtu se bude lyžovat v případě příznivých podmínek již v pátek 7. prosince! 

To je šance jako hrom pro všechny muzikanty a hudební skupiny. Předveďte svůj talent 8. prosince během slavnostního zahájení lyžařské sezóny ve skiareálu Hochficht. Lyžování v největším rakouském skiareálu mimo Alpy ozdobí hudební soutěž, do které může přihlásit každý kapela či zpěvák.

Hochficht hledá hudební hvězdu, která svým vystoupením rozparádí návštěvníky rakouského skiareálu nedaleko Lipenského jezera hned první sobotu lyžařské sezóny 2012/13.

Ukažte svůj hudební talent pod sjezdovkami Hochfichtu

Na hudebním stylu ani věku nezáleží. Všichni muzikanti a hudební skupiny jsou zvány do hor na Hochficht na jedinečnou hudební show. Místo na pódiu předvedou své umění přímo v centru Hochfichtu u vleku podél sjezdovky Wenzelwiese.
Porotou budou tentokrát samotní návštěvníci skiareálu Hochficht, kteří určí pomocí hlasovacích lístků vítěze.

VIP lyžařský den na Hochfichtu pro vítěze

Výherce či výherci hudební soutěže se může těšit na exkluzivní VIP lyžařský den na Hochfichtu zdarma během libovolného víkendového dnu v lednu. Rezervované parkovací místo pod sjezdovkou, skipas na celý den, zapůjčení TOP lyží, vydatný oběd, po obědě káva a sladký dezert a samozřejmě čestná fotografie jsou hlavními lákadly skiopeningu ve skiareálu Hochficht.

Lyžování na Hochfichtu začne v případě příznivých podmínek v pátek 7. prosince částečným provozem

Soutěžící mají v případě příznivých sněhových podmínek jedinečnou šanci přesvědčit v sobotu 8. prosince 2012 mezi 11.00 a 14.00 návštěvníky skiareálu Hochficht, že právě oni jsou ti nejlepší.

V noci z 29. na 30. listpade na Hochfichtu začalo 75 sněžných děl vyrábět technický sníh a předpověď počasí nahrává tomu, že lyžovat se může začít již v pátěk 7. prosince 2012. 

Pokud by skiopening na Hochfichtu kvůli nedostatku sněhu nebyl 8. prosince možný, bude akce přesunuta na následující víkend.

Přihlášení možné do 2. prosince u Hochficht Bergbahnen

Přihlášení je možné provést mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději do 2. prosince 2012 a je potřeba uvést tyto údaje:

  • Jméno umělce/hudební skupiny (max. počet členů jedné skupiny omezen na 10 osob)
  • Kontaktní údaje:
  • jméno
  • adresa
  • telefon
  • email
  • připojeni na elektřinu (ano/ne)
  • pokud ano 220/400 V
  • ostatní informace a požadavky

Těšíme se na skvělá hudební vystoupení a srdečně Vás zveme na jedinečnou party během skiopeningu ve skiareálu Hochficht v sobotu 8. prosince 2012!

Zdroj: Hochficht Bergbahnen GmbH. www.hochficht.at

Autor: Ing.Martin Řezáč,www.lipno-marketing.cz, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

Změny, chyby a omyly vyhrazeny!