Česko-rakouské lyžování...
...na Lipně!

Home

Česko-rakouské lyžování na Lipně, Sternsteinu a Hochfichtu

Dopřejte si pohodovou a cenově příznivou zimní dovolenou na Lipně s česko-rakouským lyžováním ve skiareálech LipnoSternstein a Hochficht. Turistický region Lipno – Sternstein – Hochficht na Šumavě je jediným místem v České republice s možností výhodného ubytování na Lipně a kvalitního lyžování v moderních skiareálech Lipno, Sternstein a Hochficht.

Přečtěte si aktuality se skiareálů Lipno - Sternstein - Hochfichtu a nic vám neunikne. Akce, aktuální podmínky, slevy a výhody a mnohé další. 

Pohodlí na moderních lanovkách a 33 km sjezdovek všech obtížností

cesko-rakouske-lyzovani-lipno-sternstein-hochfichtBěhem lyžování na Lipně, Sternsteinu a  Hochfichtu oceníte pohodlí na moderních lanovkách od kryté kabinkové se 6sedačkou (Sternstein) po 4sedačkové (Skiareál Lipno, Hochficht) a pestré lyžování na 33 km kvalitně zasněžených sjezdovek dlouhých až 3,4 km, na kterých si užijí úplní začátečníci i náročnější lyžaři.

Výhodné ubytování "doma" na Lipně a lyžování v blízkém Rakousku se slevou na skipas

Česko-rakouské lyžování na Lipně, Sternsteinu a Hochfichtu je naprostým unikátem na českých horách, díky slevám na skipasy pro hosty s ubytováním Lipně a bohaté nabídce ostatních volnočasových aktivit také skvělým tipem pro vydařenou rodinnou zimní dovolenou.